Essential Phone má zpoždění. Přitom měl být na trhu

Essential Phone

Essential Phone je novým telefonem od tvůrce Androidu Andyho Rubina. Od představení uběhlo již několik týdnů. Přitom původně měl být na trhu do 30 dnů od představení. Co se děje?

Essential Phone se zdrží, nikdo neví proč

Nejednalo by se o nic překvapivého. Mnoho telefonů předtím již mělo zpoždění, jenže společnost Andyho Rubina kompletně mlčí o dostupnosti, nebo proč se vydání zdrželo. To není příliš dobrý začátek pro novou společnost, která chce prodávat chytrý telefon s cenovkou 700 dolarů (cca 16 000 Kč).

Server Business Insider se snažil několikrát oslovit společnost Essential, jestli by situaci nemohla okomentovat, ani jednou se jim ale nepodařilo získat odpověď. Na sociálních sítích se také k tomuto tématu nevyjadřují. Píše se pouze o tom, že brzy se odpověď dozvíme.

Samotný Essential Phone má specifikace vlajkových modelů, navíc s designem, který má minimální rámečky. Displej má velikost 5,71” a rozlišení QHD. Procesor je Snapdragon 835, k němu je pak 4GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Telefon by se později měl dostat i do Evropy, pokud se tedy nějakým způsobem pohne distribuce v domovské Americe.

Líbí se vám Essential Phone?

Zdroj: phandroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)