Elephone se chce kamarádit s Android Wear. Chystá nové hodinky

Elephone-Watch-uvodka

Chytré hodinky jsou dnes stále poněkud specifickým zařízením. Často se setkáte s lidmi, kteří ještě žádné chytré hodinky neviděli a tak často mívají zajímavé reakce. Chytré hodinky oznámilo již mnoho výrobců, některé již známe delší dobu, jiné se nám sotva představily na nedávném veletrhu IFA. Například Lenovo na něm oznámilo druhou generaci hodinek Moto 360, Samsung své první kulaté Gear S2 a Huawei ukázal již dlouho očekávané Huawei SmartWatch. To jsou všechno velké a profláklé značky. U nás je ale třeba známá i další čínská společnost, Elephone. A právě ona chystá chytré hodinky také.

Elephone SmartWatch ELE Watch

Elephone již má na svém kontě jeden chytrý náramek. Jeho úspěch však nebyl nijak valný, protože jeho proprietální a uzavřený systém nestál ani za starou bačkoru. Nyní se však Elephone chystá na změnu. Podle dostupných informací se chystá výroba zařízení ELE Watch – chytré hodinky od společnosti Elephone, které by měly být poháněné systémem Android Wear. Měly by být kulaté a vyrobené z hliníku. Jak můžeme vidět na obrázku, design by mohl být povedený a poměrně luxusní. Na spodní straně je vidět snímač srdečního tepu, takže by neměly být ochuzené o sportovní a zdravotní funkce.

Společnost Elephone se v poslední době poměrně snaží. Například modely Elephone P8000 a Elephone Vowney nejsou vůbec špatné. Doufejme tedy, že se od společnosti Elephone již brzy dozvíme bližší informace, které nám zodpoví otázky spojené s výkonem a výdrží zařízení nebo třeba nějaké detaily o použitých senzorech a snímačích.

Zdroj: AndroidHeadlines

 

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)