Elegantní výřez v displeji? Oppo chystá zajímavé řešení

oppo elegantni vyrez

Čínská společnost Oppo opět ukazuje, že v poslední době patří mezi společnosti, které se nebojí inovovat. Po extra moderním telefonu s vysunovacím mechanismem, nyní chystají i něco pro levnější telefony. A to elegantní výřez v displeji, který již na první pohled nevypadá tak špatně. Chystá se hned do několika modelů.

Oppo telefony budou mít elegantní výřez v displeji, který vychází z Essential Phone

Mobilní telefony s výřezem v displeji se děli na dvě skupiny. Ta první a větší, vychází z iPhone X, kde je mnohem větší vykousnutí displeje. Nachází se v něm kromě selfie kamery také senzory a reproduktor. Mnohem menší je skupina telefonů s výřezem pouze pro selfie kameru. Poprvé jsme tento design mohli vidět u Essential Phone.

A právě na něm staví i Oppo, které jej chystá do svých telefonů R17 a F9. Výřez v těchto telefonech vypadá mnohem více přirozeněji a není tak rušivý. Kousek nad selfie kamerou se nachází zdířka na reproduktor. Prozatím není jasné, kde se v těchto telefonech schovaly senzory. Oficiálního představení těchto telefonů bychom se měli dočkat během následujících týdnů.

Jak se vám líbí tento druh výřezu? Přijde vám lepší než u konkurence?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)