Dvě nové reklamy na Samsung Galaxy S3

sgs3_dve_reklamy

Na Youtube kanálu Samsung Mobile USA se objevily dvě nové reklamy na Galaxy S3. Jak uvádí server Droid Life: v tuto chvíli není jisté, zda jde o oficiální reklamní spoty, které v dohledné době poběží v televizi. Redaktoři nicméně oceňují, že klipy jsou dobře zpracované a prezentují jak telefon, tak některé jeho zajímavé funkce.

http://www.youtube.com/watch?v=jh3N_9Vd8Us

Pointou prvního klipu je otázka: jak vám může další velká věc pomoci ve vašem každodenním životě? “Konečně je tady smartphone, který rozpozná váš hlas, pochopí vaše záměry a umožňuje vytvářet a okamžitě sdílet vzácné okamžiky. Budete moci posílat fotografie, videa a informace snadněji a rychleji než kdykoli předtím; lépe zůstanete v kontaktu s přáteli a rodinou; zároveň můžete spouštět více funkcí v telefonu najednou,” uvádí popisek na Youtube.

Druhá reklama poukazuje na jednu z mnoha novinek, se kterými “es trojka” přišla – možnost sledovat video v plovoucím okně.

http://www.youtube.com/watch?v=Y-awUtf-p1U

Pokud byste chtěli vidět Samsung Galaxy S3, vyzkoušet si, jak funguje a zeptat se na cokoli kolem tohoto telefonu, přijďte se podívat na Android RoadShow 2012, jejíž první kolo proběhne již tuto sobotu (tj. 23. června) v Praze.

Podrobnosti o aktuální vlajkové lodi Samsungu najdete v recenzi Samsung Galaxy S III (GT-I9300) – Pán Androidů.

Zdroje: Android Phone Fans, Droid Life a Youtube kanál Samsung USA.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)