Očekávaná MMO hra Durango spustila beta testování

Durango

Jedná z nejvíce zajímavých mobilních her která se chystá, MMO Sandbox Durango se přesunula do uzavřeného beta testování. S trochou štěstí si tak budete moct zahrát tuhle hru, kde budete muset přežít ve světě plného dinosaurů a jiných hráčů.

Durango má velké ambice

Hráč se objeví ve neznámém světě, kde je prioritou číslo jedna přežít. Podobně jak to známe z velkých her, i v této survival hře najdeme možnost tvořit komunity, lovit, hledat věci a udělat cokoliv k přežití ve světě dinosaurů. Na mobilní hru zde toho jde dělat opravdu hodně.

Durango – 2016 G-Star Preview

Durango - 2016 G-Star Preview

Jedna z prvních věcí, které zaujmou, je nekonečný svět, který se automaticky generuje. V něm se hráči kromě bojů můžou zaměřit také na obchodování. Co se týče dinosaurů, tak půjdou lovit anebo ochočit, pak na nich budou moct hráči například jezdit. Ve hře se objeví nejvíce ikoničtí dinosauři, které můžeme znát z filmů.

Beta testování začalo v polovině prosince a potrvá až do 3. ledna, registrovat se můžete na hlavní stránce hry. Pokud budete vybráni do testování, přijde vám na email kód s dalšími instrukcemi jak postupovat v instalaci.

Jak se vám ze záběrů líbí Durango? Zkusíte si ji?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (1)