Čínské Doogee míří vysoko – novinka nabídne Snapdragon 810 a 4 GB RAM

doogee

Čínská společnost Doogee sice není tak známá jako jiní věhlasní výrobci, přesto již má své oficiální zastoupení také v naší zemi a nabízí několik zajímavých modelů. Vypadá to, že se Doogee nechce smířit pouze s pozicí levných a středně vybavených telefonů, ale chce zamířit na samotný vrchol trhu. K tomu má dopomoci chystaný TOP model Doogee F3 Ltd, který nabídne prémiové specifikace – osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4 GB RAM paměti či Quad HD displej. Zklamáním rozhodně není ani 32GB vnitřní úložiště, 3100mAh baterie či 21MPx fotoaparát s čipem Sony IMX230. To vše jsou parametry, za které by se nemusel stydět žádný výrobce v případě své vlajkové lodi.

doogee f3 ltd

Tradičně zaujme také cena na domácím trhu, která činí v přepočtu 8 500 Kč bez DPH. Je samozřejmě otázkou, jak se daň, clo a další náležitosti podepíšou na ceně tohoto telefonu na našem trhu.

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

doogee_ico

Recenze telefonu DOOGEE Collo DG100

Tablety Karel Kilián Karel Kilián
7 min. uložit na později

Komentáře (16)