Demons’ Score THD – Oddejte se rytmům a klikejte jako o život v asijském stylu

demons score main

Studio Square Enix je známé především svou sérií Final Fantasy a Chaos Rings, nicméně před nějakou dobou vydali hru ve spolupráci s nVidií, která lehce vybočuje z jejich klasické produkce. Hru jsme se rozhodli otestovat kvůli její grafice, netradičnímu ovládání, hudebnímu zaměření a hlavně ceně, která se vyšplhala na závratných 383 korun. Měli byste si tedy zakoupit Demons’ Score za zmiňovanou částku?

DEMONS’ SCORE THD for Android

DEMONS' SCORE THD for Android

Příběh

Příběh se točí kolem průměrné školačky Serenity, která náhle ztratila kontakt se svým otcem doktorem Aleisterem. Rozhodla se ho tedy vyhledat v Salemské Státní Nemocnici a Azylu, kde pracuje. Po příjezdu do nemocnice zjišťuje, že je celá poničená a stěží ji poznává. Opatrně vejde dovnitř a potká mluvícího plyšového medvídka, který se představí jménem David. David tvrdí, že býval člověkem, ale než dopoví svůj příběh, napadne je první démon. Oba si uvědomují, že něco není v pořádku a Serenity je rozhodnutá najít svého otce za každou cenu. Netuší však, že předtím, než se její otec vypařil, nahrál jí do telefonu aplikaci Demons’ Score, která ji umožňuje ovládat sílu poražených démonů. Při ovládnutí takové síly se Serenity mění v sexy slečinku s démonním hlasem.

demons score 4 Screenshot_2013-02-07-23-15-32

Hraní

Samotné hraní je rozděleno do dvou částí. V první vždy letíte chodbou nemocničních areálů a probojováváte si cestu skrz spoustu nepřátel a dveří, poté začíná část druhá, což je souboj s hlavním bossem. Demons’ Score zajímavě využívá všech výhod dotekových displejů. Souboje a animace probíhají automaticky, vy pouze klikáte a taháte prsty po displeji do vyznačených koleček. Načasování klikání je zde klíčové. Pokud se netrefíte, uděláte špatný klik, nebo jej správně nenačasujete, ztrácíte životy. Naopak při perfektním provedení série kliků se vám životy vracejí. Po zdolání bosse ho můžete pomocí Demons’ Score aplikace ovládnout a jít do další akce s větší silou a dalším sexy outfitem.

demons score 1 demons score 3

Grafika a zvuk

Po vizuální stránce vypadá hra skvěle a dosahuje skoro až konzolové kvality. Není se čemu divit, když běží na Unreal Enginu a je optimalizovaná pro Nvidia Tegra 3 procesory. Serenity a její titěrné démonické oblečky vám nejednou vykouzlí usměv na rtech. Ať už se vám líbí školačky, bondage, nebo prostě klasické „gaťky“, určitě si přijdete na své. Samotná hra vám často ráda poskytuje přímý výhled na přední i zadní partie Serenity, které jsou díky grafické náročnosti perfektně vykreslené. Demons’ Score by se dal nazvat i hudební hrou, jelikož s každým novým bossem, nebo zvoleným oblečkem se hudba mění, proto vás již na začátku vyzývají k nasazení sluchátek.

demons score 2 Screenshot_2013-02-07-23-31-31

demons score 5 Screenshot_2013-02-07-23-43-35

Závěr

Přiznáváme, že Demons’ Score má něco do sebe, hratelnost je na dobré úrovni a objevování nových bossů a následných oblečků je zábavné. Nicméně 383 korun je pořád moc a další stovky by padly na kompletním odkrytí všech herních částí a postav. Kvůli své nepřiměřené ceně Demons’ Score pokulhává a díky ní si hra vysloužila spoustu špatných recenzí. My se bohužel částečně přidáváme, protože za jednu z nejvyšších cen na Google play by se mělo jednat o naprostou herní extázi. Pokud se vám ovšem hra zalíbila, neradi bychom vás odradili, protože sami jsme si s ní užili spousty zábavy. Poslední bariérou by pro některé také mohla být dostupnost pouze pro telefony a tablety s Tegra 3 procesorem.

DEMONS’ SCORE THD
SQUARE ENIX Co.,Ltd.
Verze 1.2 (21. 12. 2012)
Velikost 883 MB
3.2+


383,00 Kč

Videorecenze

Demons’ Score THD – Oddejte se rytmům a klikejte jako o život v asijském stylu

Demons' Score THD - Oddejte se rytmům a klikejte jako o život v asijském stylu

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)