Hudební služby Spotify a Deezer nabízí novým uživatelům levné prémiové účty

deezer spotify sleva

Black Friday slevy se nevyhnuly ani hudebním službám Spotify nebo Deezer. Obě tyto služby určené ke streamování hudby mají v podstatě stejnou akci určenou pro nové uživatele.

Spotify i Deezer nabízí 3 měsíce prémiového účtu za 30 Kč

Konkurence na poli streamovacích hudebních služeb je velká. I proto se snaží společnosti získat nové uživatele pro tu svou. A to nejlépe takové uživatele, kteří jsou schopni platit si prémiové účty. Nyní si uživatelé můžou vybrat 3 měsíce neomezených placených účtů za pouhých 30 Kč. V případě Deezeru je nově dostupná i možnost pouštět hudbu ve vysoké kvalitě, i když zatím pouze na PC.

deezer spotify akce sleva

Je trochu škoda, že stávající předplatitelé nedostávají žádný bonus, nicméně pokud používáte jednu z těchto služeb, stále si můžete za minimální částku vyzkoušet konkurenci a případně i přejít úplně, pokud vám bude vyhovovat více. Obě akce naleznete na oficiálních stránkách. ZDE v případě Deezeru a ZDE ke Spotify.

Obě služby mají jak mobilní, tak i PC aplikace. Největším plusem Spotify jsou sociální prvky, Deezer naopak může zaujmout hudbou v Hi-Fi kvalitě a také větší knihovnou písniček. Je dost možné, že v následujících dnech se objeví akce i na další streamovací služby jako Google Play Hudba, Tidal nebo Apple Music.

[appbox googleplay deezer.android.app]

[appbox googleplay com.spotify.music]

Vyzkoušíte si prémiové účty u Deezeru nebo Spotify?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (5)