Dash: Skutečně bezdrátová a vodotěsná sluchátka

Bragi_Dash_cover

Používáte často sluchátka při sportu a překáží vám kabel, náhlavní nebo týlní most? Chtěli byste si s hudbou i zaplavat? Máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Bragi přišla s novým typem opravdu bezdrátových sluchátek Dash, které jsou nabitá spoustou dalších chytrých funkcí a navíc jsou vodotěsná. Tato malá a elegantní sluchátka lze spárovat s chytrým telefonem nebo mp3 přehrávačem pomocí Bluetooth. Pokud se při sportu nechce starat o telefon nebo další zařízení, je možné poslouchat hudbu uloženou přímo na vnitřní paměti sluchátek. Ta má velikost 4 GB. Sluchátka disponují také funkcemi fitness tracker, monitorování tempa, krokoměr, měření kadence a vzdálenosti, měření tepové frekvence, saturace kyslíku a vynaložené energie.

 Bragi_Dash_plus_Sleaves

Bragi_Dash_LeftRight

the dash

Na jedno nabití by měla vydržet přehrávat hudbu až 3 hodiny. Ovládat je můžete pomocí dotykové plošky a umožňují zapnout nebo vypnout redukci okolního hluku tak, aby vás například v MHD okolí nerušilo od poslechu. Sluchátka lze také využít jako Bluetooth handsfree.

Bragi_Dash_plus_App

Bragi_Dash_InUse_02

Zajímavostí je, že lze sluchátka používat i pod vodou, takže si můžete konečně pustit svoji oblíbenou hudbu i při plavání. 

BRAGI – The Dash — Wireless Smart In Ear Headphones

BRAGI - The Dash -- Wireless Smart In Ear Headphones

Pokud vás sluchátka zaujala, můžete si je objednat na nejznámějším komunitním serveru pro financování projektů Kickstarter, za cenu od 179 dolarů, respektive od 199 dolarů (cca 4000 korun), jelikož nejlevnější varianta určená pro prvních 1000 podporovatelů je už vyprodaná. Díky tomu je ale projekt už více jak dvojnásobně zafinancován, a tudíž tato sluchátka opravdu spatří světlo světa.

zdroj: BragiBlessThisStuff

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)