Dárek za vysvědčení: 6 tipů, čím obdarovat školáky

Messaging children

Školní rok dnešním dnem končí a byly rozdány tisíce známek. Přemýšlíte, jak své ratolest odměnit? Máme pro vás 5 tipů na dárek za vysvědčení.

1) Smartphone pro mladé školáky – Coolpad Porto

Velice oblíbený dárek za vysvědčení je mobilní telefon – pokud je vaše dítě stále na prvním stupni, nejspíše nemá smysl investovat do telefonu mnoho tisíc. Lepší je začít na podstatně nižších částkách. Co třeba telefon za 2 500 Kč? Smartphone Coolpad Porto nás papírovými specifikacemi rozhodně neokouzlí, za danou cenu se ovšem jedná o fungující smartphone. A hlavně – telefon je určen pro opravdu mladé školáky, kteří nemají na telefon takové nároky.

Coolpad-Porto - dárek za vysvědčení

[aps_product_sz id=”400503″]

Graf ceny produktu Coolpad E560 Porto LTE poskytuje server Heureka.cz

2) Všestranný telefon pro studenty – Xiaomi Mi4C

V době, kdy společnost Xiaomi ukázala světu model Xiaomi Mi4C, jsme byli nadšeni. Telefon totiž sliboval slušnou výbavu a na čínském trhu stál v přepočtu okolo 5 tisíc Kč bez DPH. Na český trh se ovšem dostal s o dost vyšší cenovkou. Jak už to ale bývá, časem přišly nové modely a cena klesala. Dnes lze tento velmi sympatický a výkonný telefon zakoupit za cenu 4 500 Kč. Takový dárek za vysvědčení rozhodně potěší.

xiaomi_mi4c_01 [aps_product_sz id=”389082″]

Graf ceny produktu Xiaomi Mi4c 16GB poskytuje server Heureka.cz

3) Honor 7 – Mobilní telefon do 10 000 Kč jako dárek za vysvědčení

Za výborné školní výsledky výborný telefon. Honor 7 představuje jednu z nejlepších voleb, pokud se poohlížíte po stylovém a vybaveném telefonu do 10 000 Kč. Za svou cenu přináší kovové tělo, čtečku otisků prstů, výborný displej i výkonný hardware. Tento dárek za vysvědčení se hodí opravdu jen pro ty, kteří plnili své školní povinnosti na jedničku(y).

Huawei Honor 7 1
[aps_product_sz id=”368497″]

Graf ceny produktu Honor 7 16GB poskytuje server Heureka.cz

4) Smartphone pro premianty – Samsung Galaxy S7

I naše děti si zaslouží to nejlepší. Pokud se poohlížíte po dárku pro studenta, který plní znamenitě všechny studijní povinnosti, nebo bylo jeho zlepšení tak radikální, že si zaslouží pořádnou odměnu, máme jasný tip – Samsung Galaxy S7 (Edge). Tento smartphone dnes představuje to nejlepší na trhu. Pokud je vám ovšem líto utratit za telefon tak vysokou částku, můžete sáhnout po starším, ale podobně vybaveném modelu Samsung Galaxy S6 (Edge). Bonusem pak může být i virtuální realita díky brýlím Samsung Gear VR.

Samsung-Galaxy-S7-touchwiz

[aps_product_sz id=”356094″]
[aps_product_sz id=”382661″]

Graf ceny produktu Samsung Galaxy S6 G920F 32GB poskytuje server Heureka.cz
Graf ceny produktu Samsung Galaxy S7 G930F 32GB poskytuje server Heureka.cz

5) Powerbanka od Xiaomi

Mobilní telefon používá spousta školáků každý den. Nemá cenu zapírat, že mnohdy i během vyučování a velmi často v prostorách školy. Pokud tím nejsou narušeny školní výsledky, rodiče se zlobit nemusí. Tedy jen do té doby, než školáci své telefony o přestávkách hraní úplně “vyždímají” a kvůli vybité baterii se jim následně nelze dovolat. Šikovná je pak v tomto případě powerbanka, která mnohdy zachrání situaci. Společnost Xiaomi stojí hned za několika povedenými modely – například již postarší 10 400mAh, oblíbený model s 10 000 mAh či menší s kapacitou 5 000 mAh. Zejména poslední zmiňovaný se studentům může hodit – je totiž lehký a v batohu jej ani neucítí.

Xiaomi Power Bank 10000 mAh USB-C - konstrukce, v ruce

6) Vlaštovka na dálkové ovládání

Na závěr máme tip na dárek za vysvědčení, který rozhodně potěší a překvapí zároveň. Papírové vlaštovky patří do školních lavic od pradávna, a i když jsou dneska možná mírně vytlačovány “modernější” zábavou, stále tu jsou. Co ale spojit moderní technologie a osvědčený koncept? Vlaštovku lze přes Bluetooth ovládat mobilním telefonem na dosah až 55 metrů. Karbonové tělo přežije spoustu pádů a hlavně – konstrukci si můžete navrhnout úplně vlastní. Probudíte v dětech kreativitu a proměníte je v konstruktéry.

V českých obchodech hledejte tuto hračku jako PowerUp 3.0.

Vlaštovka Bluetooth - dárek za vysvědčení

Jste rodič? Jakým dárkem obdarujete vy své ratolesti?
Jste školák? Jaký dárek by vás za vysvědčení potěšil nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)