Překáží vám při sportu telefon v kapse? Řešením je Spydergrip

Spydergrip

To, že lidská fantasie a vynalézavost nikdy nespí, nám neustále dokazují některé vychytávky na zahraničním serveru Kickstarter.com, který pomáhá novým projektům získat dostatečnou finanční podporu pro úspěšnou realizaci.

Jedním z takových projektů je i Spydergrip od Ryana Arriaga ze Sacramenta, který se rád věnuje sportům a evidentně měl stejný problém jako všichni ostatní – neustálé zamotávání kabelů od mobilního telefonu při téměř jakémkoliv pohybu. Ti z Vás, kteří řeší stejný problém se mohou radovat, protože Ryan přišel s něčím, co je skutečně praktické, ale přitom velmi prosté.

Spydergrip

Spydergrip je unikátní pouzdro na smartphone, díky kterému pro Vás žádná aktivita není překážkou. U oblíbeného sportu můžete směle poslouchat muziku, volat pomocí handsfree a rozhodně Vám nebude nic překážet (snad jen přebytečná kila, která chcete dát dolů).

Po dvanácti přepracovaných prototypech vznikl jedinečný design pomůcky pro cyklistiku, lezení, aerobic, míčové a mnohé další sporty. Spydergrip zaznamenal za první týden tak velkou podporu, že cílovou částku $5000  překonala již během 2 dnů. Vypadá to, že po velké vlně oblíbených pouzder na paži máme dalšího trendy nástupce. Osobně už se moc těším, až se tato vychytávka dostane i k nám do Evropy.

Jak se líbí Vám?

http://youtu.be/zIlNRFrM-5c

zdroj: kickstarter.com

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

telefon bez baterie

První telefon bez baterie je na světě

Zprávičky Radek Toman Radek Toman
2 min. uložit na později

Komentáře (25)