CyanogenMod 11 „nightly“ je dostupný pro více než 70 zařízení (odkazy ke stažení)

cm102boot_ico1

Takřka každým dnem se rozšiřuje seznam telefonů a tabletů, pro které vývojáři připravují alternativní ROMku CyanogenMod ve verzi 11, postavenou na Androidu 4.4 KitKat. Přinášíme přehled zařízení, pro který je aktuálně (tj. k 11. prosinci) dostupné oficiální „noční sestavení“ („nightly builds“) verze 11.

Seznam v tuto chvílí čítá více než sedmdesát telefonů a tabletů, nicméně je velmi pravděpodobné, že se ještě bude rozšiřovat (přinejmenším bychom čekali přidání Samsungu Galaxy Note III a některých tabletů) – průběžně aktualizovaný seznam můžete sledovat na oficiálním webu.

CyanogenMod 11 nightly je dostupný pro 73 zařízení CyanogenMod 11 nightly je dostupný pro 73 zařízení

Zařízení, pro která je dostupný oficiální CyanogenMod 11 „nightly“

Před případnou instalací si dovolujeme upozornit, že se jedná pouze o testovací verzi, která může (a nejspíše také bude) obsahovat řadu chyb. Doporučujeme instalovat CyanogenMod 11 „nightly“ pouze na telefony a tablety, od kterých neočekáváte 100% stabilitu a spolehlivost.

Zdroj: Oficiální web CyanogenMod.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

kalkulacky_ico

SvětAndroida doporučuje: 4 kalkulačky

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
9 min. uložit na později

Komentáře (29)