Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11

cm11_ico

V ranních hodinách začali vývojáři uvolňovat v pořadí již jedenácté “emkové” sestavení alternativní ROMky CyanogenMod. Pokud vás zajímá, jaké novinky přináší, budete si muset nějaký čas počkat – v tuto chvíli jsou na oficiálním webu postupně zveřejňovány obrazy pro jednotlivá zařízení, nicméně seznam provedených změn (“changelog”) ještě není k dispozici, stejně tak “mlčí” i oficiální blog. Jakmile budou novinky publikovány, přineseme jejich přehled v tomto článku.

Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11 Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11

Sestavení “M” (“milestone” = “milník”) před několika měsíci nahradily tradiční stabilní vydání a mají nabídnout porci nejnovějších funkcí, aktualizace a dostatečnou stabilitu pro běžné použití. M11 by měl obsahovat všechny novinky, opravy a změny, zahrnuté v posledních “nočních sestaveních” (“nightlies”).

V okamžiku vzniku této aktuality (středa 6:30) je na oficiálním webu sedmnáct zařízení, pro která je možné stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi CM11. Seznam je postupně rozšiřován, nicméně pro redakční Samsung Galaxy S3 zatím update ještě nevyšel. Další soubory budou přidávány v průběhu rána a dnešního dopoledne. Mezi telefony a tablety, které se dočkaly aktualizace, patří například OnePlus One, Nook Tablet a Sony Xperia Z1 Compact.

Pokud máte nainstalovaný CyanogenMod na svém zařízení, můžete dostupnost aktualizace zjistit v systémovém nastavení v sekci Informace o telefonu/tabletu-Aktualizace CyanogenMod-Vyhledat aktualizace.

Zdroje: Android Police, CyanogenMod Downloads.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

cm_11_m12

Vyšla nová verze CyanogenMod 11 M12

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
2 min. uložit na později

Komentáře (64)