Čtenářská soutěz: Vyhraj androidí odznáčky z MWC 2012!

AndroidPinTemplate

Na přelomu února a března se ve španělské Barceloně odehrála prozatimní největší akce roku věnovaná mobilním technologiím s názvem Mobile World Congress 2012. Pravidelně jsme Vás zásobovali novinkami a děním přímo z veletrhu, neboť naši dva zástupci, Petr Mišák a Tomáš Očadlý, byli na místě. Abyste si akci užívali stejně jako my ze Svět Androida, dostala vyslaná dvojka za úkol nasbírat co nejvíce cenností a drobnůstek, které přehlídku nových přístrojů doprovázely. Ještě před začátkem akce jsme avizovali, že se na veletrhu objeví speciální androidí odznáčky. Ty vzbudily pozitivní ohlas z řad čtenářů, a my si tak dali za úkol dopravit nějaké i do Vašich domovů. MWC je sice již nějakou dobu pryč, nám se však podařilo přesvědčit duo vyslaných redaktorů až nyní, aby se s ulovenými odznáčky rozloučilo a připravilo se na to, že novým majitelem se stane někdo z Vás.

Věřím, že je mezi Vámi velké množství čtenářů se soutěžním duchem, vyhlašujeme tedy čtenářskou soutěž, díky které je možné získat androidí odznáčky. A jak se zúčastnit?

Stejně jako Vaší přízně zde na webu si ceníme také uživatelů sociálních sítí, kteří od nás odebírají a čtou novinky z našeho kruhu (skupiny). Klíč k úspěchu v soutěži o androidí odznáčky jsme se proto rozhodli přemístit na síť Google Plus. Pravidelní čtenáři mají šanci největší, androidí odznáčky totiž vyhrávají ti z Vás, kteří nejrychleji okomentují příspěvek na Google+, jež bude obsahovat speciální klíč v podobě sekvence znaků ” ‘@’ “. Odznáčků jsme si pro vás připravili více než padesát a soutěž končí teprve tehdy, až je rozdáme všechny. Takže sledujte pečlivě zprávičky v našem kruhu a objeví-li se v textu speciální sekvence znaků ” ‘@’ “, ihned zareagujte v komentářích. Autor prvního komentáře pod touto výherní zprávičkou automaticky vyhrává androidí odznáček. Nejvíce si ceníme věcných komentářů :).

 

Sledujte nás na Google Plus pohodlně ze svého mobilu

 

 

Jak tedy vyhrát?

  • přihlaste se (nebo vytvořte) ke svému účtu na sociální síti Google Plus
  • přidejte si Svět Androida do svých kruhů, abyste mohli sledovat veškeré dění
  • pravidelně sledujte nejnovější zprávičky
  • objeví-li se v textu zprávičky ” ‘@’ “, ihned pište do komentářů
  • odznáček vyhrává vždy jen autor prvního komentáře

 

TIP: zcela výjimečně se soutěžních znaku ” ‘@’ ” v Google+ příspěvku může objevit více = kolik soutěžních znaků, tolik odznáčků pro nejrychlejší komentář.

Nikde není psáno, že každý z Vás může vyhrát jen jeden odznáček. Naopak, budete-li dostatečně rychlí a sledovat náš kruh takřka nepřetržitě, můžete odznáčky ozdobit celou rodinu.
Správně si nalaďte svoje Google+ kruhy, protože právě začínáme!

EDIT: Žádám všechny budoucí výherce, aby mě kontaktovali na email jan.dolejs@svetandroida.cz pro vyřízení předání cen. Děkuji

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (33)