Čtenáři doporučují: 15x nejlepší “záchodovky”

zachodovky_2_ico

Čas trávený na záchodě nebýval pro většinu lidí nijak zvlášť zábavný. Tedy až do momentu, kdy si na WC začali nosit mobilní zařízení. Spolu s tím se začaly objevovat aktivity, které jsou pro takové účely více, nebo méně vhodné. Vznikly tak první “záchodovky” – zpravidla jednoduché hry, které nezaberou příliš mnoho času. Prostě “tak akorát na jednu návštěvu oné místnosti.” Pokud jste si nevybrali před dvěma týdny z osmi aplikací, nominovaných redaktory našeho portálu, určitě si vyberete dnes. Čtenáři totiž nominovali během sedmi dnů dalších patnáct “záchodovek.” Všechny přitom mají průměrné hodnocení 4,0 a lepší.

Záchodovky nemusíte hrát jen na WC Záchodovky nemusíte hrát jen na WC

Jak funguje cyklus SvětAndroida doporučuje/Čtenáři doporučují?

 • První týden vyhlašujeme v redakci téma následujícího kola cyklu SvětAndroida doporučuje. Redaktoři mají sedm dnů na to, aby nominovali své oblíbené programy.
 • Druhý týden zpracováváme článek SvětAndroida doporučuje, sestavený na základě redaktorských nominací.
 • Poté, co článek vyjde, třetí týden sbíráme skrze formulář nominace od čtenářů. Uvědomujeme si totiž, že ani při sebevětší snaze většinou redakčními silami nepokryjeme celé spektrum programů.
 • Čtvrtý týden zpracováváme článek Čtenáři doporučují, sestavený na základě čtenářských nominací.
 • V okamžiku, kdy vychází článek Čtenáři doporučují, se celý koloběh rozbíhá znovu.

Pořadí ve článku

Pořadí ve článcích z cyklů SvětAndroida doporučuje a Čtenáři doporučují je určeno podle následujícího klíče:

 1. Podle počtu nominací; více nominací = lépe,
 2. v případě shody podle hodnocení aplikace v Obchodě Google Play (v případě, že má aplikace placenou a neplacenou/zkušební verzi, počítá se hodnocení té, která je zdarma nebo levnější); vyšší hodnocení = lépe,
 3. v případě shody podle počtu hodnocení v Obchodě Google Play; více hodnocení = lépe,
 4. v případě shody podle počtu pětihvězdičkových hodnocení; více hodnocení = lépe.

Nominace do tohoto kola zaslalo devatenáct portálu SvětAndroida.cz, kteří nominovali celkem patnáct aplikací.

Jaké “záchodovky” nominovali redaktoři?

Před dvěma týdny nominovali redaktoři těchto osm her:

Záchodovky oceníte i při čekání na vlak Záchodovky oceníte i při čekání na vlak


Piškvorky

Nominace tradiční hry Piškvorky do série “záchodovek” určitě není mimo mísu (ehm ;) ). Od čtenářů jsme dostali celkem čtyři hlasy, což křížky a kolečka vyneslo na první příčku. Jako prvnímu dejme slovo Honzovi: “Nejvíce se mi na WC osvědčily Piškvorky. Trénují mozek, takže vysedávání není zbytečně. Jednotlivé hry jsou krátké, takže člověk může kdykoli přestat hrát. Díky těmhle Piškvorkám už porazím všechny spolužáky. Jsou to jediné Piškvorky, které nehrají pořád to samé, protože se prý umí učit. Našel jsem je na jednom serverů jako aplikaci roku 2015, nyní na ně nedám dopustit. Na začátku jsem měl problémy z Dědečkem, nyní už porazím s přehledem Jirku a Petra. Bůh a Ďáblice, to je jiné kafe, jednou jsem porazil Boha :) Kamarádi nebyli schopní porazit ani Vítka. Schválně kdo mě tady na SA trumfne!”

Piškvorky zjevně zabaví i něžnější polovinu lidstva, což potvrzuje Lucka: “U mne to vyhrávají určitě Piškvorky. Hraji cestou do práce ;-) Dále občas zapnu třeba dámu, nebo šachy. Piškvorky miluji už od dětství, proč jsem nominovala zrovna tyhle? Nenašla jsem lepší. Pokud bych měla napsat motivaci pro čtenáře, zkuste mě předběhnout v žebříčku :-D Mám Elo 2171.”

Do třetice všeho dobrého je tu eli: “Piškvorky jsou pro mě ideální záchodovka, jelikož jednotlivé hry trvají krátce. Navíc čas strávený hraním není promrhány. Samozřejmě je hra jen pro toho, kdo rád přemýšlí, což já jsem :-) Nominované Piškvorky mě chytly nejvíc, ale nepohrdnu ani ostatními. Potěší například ovládání jednou rukou nebo velký výběr protihráčů.”

Nakonec tu máme stručného Františka Vokroje: “Dobře se hraje, mnoho možností. Není co dodat!”

Za aplikací stojí čeští vývojáři, kteří připravili tři herní režimy: hráč proti telefonu, výzvy a hráč proti hráči. Jako hlavní výhody pak jmenují:

 • Výborné ovládání
 • Velmi kvalitní lidsky myslící umělé inteligence
 • Hodnocení dle ELO, výkonnostních tříd a zkušenosti
 • Online žebříčky
 • Offline statistiky
 • Mód výzvy
 • Profilový systém

Aplikace je k dispozici zdarma s reklamními proužky, nebo ve verzi Pro za 20 Kč bez reklamy. 14 MB velký instalační balíček lze použít na telefonech a tabletech s Androidem 2.3 a novějším. Průměrné hodnocení v Obchodě Play je 4,2.

[appbox googleplay com.kreatur.gomoku]


Plants vs. Zombies 2

Druhou a současně i poslední hrou tohoto kola, kterou nominoval více než jeden čtenář, jsou Plants vs. Zombies 2. První si vyslechněme argumentaci Honzy: “Funguje i offline, to může být na záchodech u jiných her problém. Najíždí asi středně dlouho, ale pořád to na záchod stačí, i když se zapne po dosednutí na mísu. Obsahuje i kratší mezihry a prostě člověk nepotřebuje zácpu, aby stihnul dohrát level a když, tak není problém dát pauzu a dohrát kolo později. Hra dostává pravidelně aktualizace a obsahuje velkou spoustu levelu na dlouhé pobyty.”

Druhým nominujícím je podstatně stručnější Wulfher: “Hromada levelů, hra je zdarma, hraju ji většinou na záchodě.”

Plants vs. Zombies 2 Lawn Of Doom Trailer Google Play

Plants vs. Zombies 2 Lawn Of Doom Trailer Google Play

Jedná se o strategickou dobrodružnou hru, ve které je cílem porazit zombíky. Hrát budete za rostliny, o které se musíte starat, aby měly dostatek síly a energie. Na každé úrovni si musíte zvolit rostliny tak, abyste vytvořili plot a vítěznou strategii. Čeká na vás řada levelů a zombíci nejrůznějších vzření i schopností.

Hra je sice k dispozici zdarma, pokud však budete chtít nějaké funkce navíc, je tu možnost zakoupit je prostřednictvím nákupů v aplikaci.

Plants vs. Zombies 2 má na svém kontě přes 50 milionů stažení a velmi pěknou průměrnou známku 4,4. 593 MB balík můžete instalovat na Android 3.0 a vyšší.

[appbox googleplay com.ea.game.pvz2]


Shooty Skies – Arcade Flyer

Nejvýše hodnocenou hru, nominovanou jen jedním hráčem, doporučil Maladava jedním jediným slovem: “Návykové.”

Shooty Skies First Promo Trailer

Shooty Skies First Promo Trailer

Vaším úkolem zde bude létání. Budete stoupat jako orel, bojovat jako chobotnice a střílet jako ďas – tak alespoň popisují hru její autoři.

Co vás čeká?

 • Vzrušující piloti.
 • Roztomilí nepřátelé.
 • Velcí šéfové.
 • Boje o nejvyšší hodnocení.

Hra zatím zaznamenala více než sto tisíc stažení a má průměrnou známku 4,6. 41 MB velký balíček lze použít na zařízeních s Androidem 4.0.3 a vyšším zcela zdarma.

Spokojený hráč Tyler Manifesto napsal ke svému pětihvězdičkovému hodnocení: “Hodně dobré!! :D Jen přehlednost při střílení a zabíjení protivníka by mohla být lepší..”

[appbox googleplay com.mightygamesgroup.shootyskies]


Modern Conflict 2

Hru s vojenskou tematikou doporučuje xyz, který napsal své argumenty v bodech:

 • Tahová strategie
 • Možnost offline, online atd.
 • Doba jedné hry 10 sekund až několik minut
 • Ideální na krátké čekání ve hře člověk zapojí mozek, postřeh (v online).
 • Jedna z nej tahových strategii nejen na záchod!!

Modern Conflict 2: Release Trailer

Modern Conflict 2: Release Trailer

Modern Conflict 2 nabízí proti předchozí verzi nové bitvy, lepší hratelnost a režim pro více hráčů. Ocitnete se na straně jedné ze světových mocností a vaším úkolem bude získat převahu a transformovat celou planetu do skutečného bojiště. Čekají vás bleskové útoky, obrana, neporazitelné tanky, vysokorychlostní vrtulníky a smrtící střely.

Z hlavních vlastností a funkcí jmenujme:

 • Mnoho fascinujících misí a speciálních operací.
 • Možnost hrát s přáteli v online bitvách.
 • Možnost nastavit si vlastní armádu, různé jednotky a válečné taktiky.
 • Více než 100 různých map ve čtyřech typech krajin (tundra, poušť, džungle, město).
 • Zlepšování schopností, speciální technologie a sada počátečních bonusů.
 • Více než 100 úspěchy a 3 žebříčky.

Modern Conflict 2 se může pochlubit více než milionem instalací a průměrnou známkou 4,5. Hru můžete instalovat na zařízení s Androidem 4.0.3 a vyšším.

Martin Gogela dal této hře pět hvězdiček a napsal: “Hra mě moc baví! Je to opravdu dobrá strategie. Všem vřele doporučuji!”

[appbox googleplay com.gaijinent.mc2]


Zombie Tsunami

Že už jsme tu dlouho neměli mrtvolky, vylezlé z hrobů? Tak to musíme napravit pátou hrou dnešního přehledu, kterou nominoval b33ro: “Najlepšia záchodovka akú som hral jednoduché ale aj pekelné výzvy ktoré zabavia na dlho. A hrá sa len jedným prstom.”

ZOMBIE TSUNAMI by Mobigame – iPhone/iPad Game Trailer

ZOMBIE TSUNAMI by Mobigame - iPhone/iPad Game Trailer

V této hře si nemrtví dají závod městem, během kterého útočí na všechny živé bytosti.

Z vlastností a funkcí jmenujme:

 • Přidejte tolik zombie, kolik můžete.
 • Masožravá zábava pro celou rodinu.
 • Pokračujte tak dlouho, dokud běží alespoň jeden zombie.
 • Sbírejte 8 různých vylepšení a bonusů pro další běh.
 • Otáčejte automobily, autobusy, vozidla a tanky, snězte ty, kteří jsou uvnitř.
 • Více než 300 různých misí.
 • 9 míst po celém světě pro váš zběsilý úprk.
 • Optimalizováno pro všechny modely smartphonů.

Začínat budete s jediným zombíkem, běžícím ulicemi, který pronásleduje živé. Následně je přidá do svého chaotického procesí utíkajících nemrtvých. Čím více lidí přidáte do svých řad, tím delší je Zombie Tsunami, která zúčtuje s kýmkoli a sní všechno, co se jí postaví do cesty.

Zombie Tsunami si stáhlo přes padesát milionů uživatelů a průměrná známka je 4,4. Aplikaci lze instalovat na telefony a tablety s Androidem 2.3 a vyšším.

Spokojený Václav Povýšil napsal do hodnocení: “Reklamy nejsou, grafika dobrá, hra skvělá na pochopení. Doporučuji.”

[appbox googleplay net.mobigame.zombietsunami]


CSR Racing

Ještě jsme tu dnes neměli žádná autíčka, tak to musíme napravit. Napravovat bude Michola, která napsala: “Hra není jednotvárná a zabaví na dlouho. Hraju jí já i manžel :)”

CSR Racing – The International

CSR Racing - The International

Jedná se o arkádové závody v ulicích města, která může zaujmout bezmála stovkou licencovaných vozů, mezi kterými nechybí Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Koenigsegg a Hennessey. Dále autoři slibují ohromující grafiku, návykovou hratelnost a online hraní. V bojích proti ostatním hráčům pak máte šanci získat speciální nová auta. Samozřejmě nechybí sady vylepšení motoru, pneumatik, neo snižování váhy. Auta si můžete upravit pomocí nátěrů a nálepek.

CSR Racing si dosud stáhlo více než padesát milionů hráčů a jeho průměrná známka je 4,4. Instalační balíček velký 395 MB můžete použít na zařízeních s Androidem 4.0 a novějším.

Z mnoha kladných ohlasů vybíráme názor Lukase Mistificatea: “Nejlepší hra na celém Google Play. Miluji tento typ her a myslím si, že tato hra tento žánr vystihuje nejlépe ze všech her na Google Play. Úžasná grafika, jednoduché ovládání, suprová optimalizace a často přidávaný nový obsah tuto hru tvoří ještě lepší. Občas se něco nudného najde tím, že budete hrát multiplayer aspoň hodinu v kuse, ale to nemění to, že singleplayerový obsah je ještě zábavnější. Hru jsem si opravdu zamiloval. Od doby, co jsem ji začal hrát, se hodně změnila, ale k lepšímu. Dokonce jsem do ní zainvestoval i 130Kč kvůli tomu abych si zvětšil palivovou nádrž. Ta je tu proto, abyste nehráli pořád v kuse….”

[appbox googleplay com.naturalmotion.csrracing]


Trials Frontier

Od aut pojďme k jednostopým samohybům – konkrétně do světa terénních motocyklů. Tip na tuto hru zadal Standa: “Motocyklové závody se skákáním a speciálníma trikama. Má část kde člověk postupuje “příběhem” a učí se nové tratě, pak dostává na tratích různé úkoly (dojet za určitý čas, v průběhu udělat 3 salta a 2 backflipy,…). Také je možnost si dát závod proti jinému hráči (kdo zajede 3 náhodně trati lépe). Za vydělané peníze možnost neustále vylepšovat motorky. Můžete spustit jen na pár minut (jedna trať je typický 30-60 sekund), ale lze klidně hrát 2-3 hodiny denně, to je na vás. Mikroplatby za rychlejší vylepšování, více soupeřů,.., je ale celkem v pohodě možno hrát i bez plateb)”

Trials Frontier – Launch trailer Android [EN]

Trials Frontier - Launch trailer Android [EN]

Ve hře můžete soutěžit proti přátelům a pokusit se prosadit v celosvětovém žebříčku. Aplikace je optimalizována pro dotekové ovládání, nabídne místy náročné mise, kde se budete muset pohybovat na hraně fyzikálních zákonů, stejně jako zpětnou vazbu v podobě vibrací. Kromě ježdění a závodění lze prozkoumávat ze sedla motorky deset prostředí. Příběh, který vystačí na více než padesát hodin hraní, slibuje více než 250 misí na sedmdesáti unikátních tratích. Hra je doporučena nejen milovníkům motorek, ale prakticky každému, kdo rád měří své síly s ostatními.

89 MB velký program z dílny známého studia Ubisoft můžete instalovat na Android 4.0 a vyšší. Trials Frontier si nainstalovalo více než deset milionů hráčů a průměrné hodnocení je 4,3.

Pět hvězdiček udělil například Karel Fischer , který přidal komentář: “Jedna z mých nejoblíbenějších mobilních her. Ubisoftu se díky značce TRIALS podařilo stvořit nový mobilní zážitek, který se může v klidu postavit po boku Angry Birds či Plants vs. Zombies, jelikož jde o další fantastickou mobilní záležitost, kterou si neskutečně užijete a díky neustálým aktualizacím a novému obsahu i každodenně vychutnáte.”

[appbox googleplay com.ubisoft.redlynx.trialsfrontier.ggp]


Atomic Bomber

Hru Atomic Bomber nominoval Yellec se stručným komentářem: “Moje nejčastější záchodovka. Grafika je z éry osmibitů, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.”

Popisek v Obchodě Play není příliš podrobný – dozvíte se v něm, že vaším cílem bude pomocí střel spojeneckých pozemních vojsk zastavit invazi Sovětů. Ano, děj hry je postaven do roku 1970 a armáda pod vedením komunistů se pokouší obsadit evropský kontinent. Používat budete moci i taktické nukleární zbraně. Autoři se chlubí realistickou fyzikou řízených raket a protivzdušných střel.

Aplikaci si nainstaloval více než milion uživatelů a její průměrná známka je 4,3. Pouhých 849 KB velký instalační balíček lze použít na zařízeních s Androidem 2.1 a novějším.

Návykovost této hry potvrzuje například Přemysl Černý, který k pěti hvězdičkám přidal komentář: “Jednoduché a chytlavé. Autor by měl přispět na odvykačku, tahle hra je můj denní společník a zloděj mého času.”

[appbox googleplay org.lukeallen.bomber]


Tadpole Tap

Jakub Staněk tráví svůj “záchodový čas” nejraději s hrou Tadpole Tap, o které napsal: “Absolutně chytlavá hříčka, která je pro milovníky “retro” grafiky a nezávislých her absolutní nutnost. Tato hra vás chytne a nepustí ať už jste kdekoliv nejen na záchodě, jen nezapomeňte poté spláchnout :D Chytlavý a jednoduchý princip, který neustále hráče táhne kupředu za lepšími upgrady a “ryby”. 10/10 aplikace bez chybičky, potěší i nenáročnost aplikace.”

Tadpole Tap – Now Available Worldwide!

Tadpole Tap - Now Available Worldwide!

Ve hře budete hrát pulce, kterého musíte krmit, ale jenž současně s tím musí utíkat před hladovými rybami. K pohybu budete používat jazyk a na cestě vás budou čekat nejrůznější překážky. Pulců je k dispozici několik a každý z nich má nějakou jedinečnou schopnost, která vám pomůže dostat se přes nebezpečí podél cesty. Samozřejmě nechybí řada možností vylepšení, možnost srovnat své výsledky s přáteli, nebo možnost převlékání pulce do různých kabátků.

Tadpole Tap má na svém kontě více než půl milionu instalací a průměrnou známku 4,3. 29 MB velký soubor můžete instalovat na telefony a tablety s Androidem 2.3.3 a novějším.

Kladné hodnocení udělil například Jakub Staněk: “Závislost bez výčitek. Absolutně úžasná hra, která nadchne příznivce nezávislých arkádových hříček, 10/10”

[appbox googleplay com.outerminds.tadpoletap]


Two Dots

Další “návykovku” doporučuje Adraj: “Dosti návyková logická hra, která má velice srozumitelný cíl, systém i ovládání. Hra má značné množství úrovní a poměrně pravidelně přibývají další. Hra nevyžaduje postřeh ani rychlost. Retro design, zvuky i hudba jsou pak “třešničkou”.”

Autoři jako zásadní vlastnosti své hry jmenují:

 • Navždy zdarma.
 • Cílem je spojování teček v čáru, vytváření bomby, boj proti požáru a mnohem více.
 • Připraveno je 485 herních úrovní.
 • Rozkošná zábava ve spojení s přemýšlivou hrou.
 • Krásný minimalistický plochý design s relaxační hudbou na pozadí.
 • Vyzvěte své přátele k utkání v TwoDots na Facebooku.

50 MB velký program si nainstalovalo přes pět milionů uživatelů. Průměrná známka je 4,2 a instalovat můžete na Android 4.0 a vyšší.

Jan Mitrenga napsal do komentáře ke svému hodnocení: “Hodně luxusní a návyková hra s jednoduchým principem a originálním pojetím. Five Stars for Two Dots.”

[appbox googleplay com.weplaydots.twodotsandroid]


Tank Riders

V minulém kole jsme tu měli tanky, nominované Tomášem Očadlý, tentokrát je tu trochu volnější pojetí, které doporučuje Wulfher: “Krátké rychlé levely, hra podporuje bluetooth joystick.”

Tank Riders

Tank Riders

V této hře se stanete členem 153. tankového praporu, konkrétně dostanete na starost malý tank, se kterým se budete moci účastnit 3D bitev, kombinujících živou a barevné grafiku, rychlou akce a průzkum. Čekají na vás hordy s děly, rakety a minomety, naopak ve svůj prospěch můžete využít odrážení střel od objektů. Pokud najdete skryté cestičky, možná překvapíte své nepřátele nečekaným útokem.

Hra má na svém kontě přes 100 000 instalací a známku 4,2. Instalační balíček velký 49 MB lze použít na telefonech a tabletech s Androidem1.5 a vyšším.

Ve verzi zdarma aplikace obsahuje reklamy, kterých se můžete zbavit zakoupením plné verze.

[appbox googleplay com.polarbit.tankridersfree]


Toilet Time – A Bathroom Game

Autoři této hry se zjevně netají tím, pro jakou místnost je jejich dílko určeno – Toilet Time je dostatečně výstižný název. Potvrzuje to i nominující Petrzn, který hru představil jako “jedinou pravou záchodovku.”

Toilet Time – Mini Games to Play on the Toilet for iPhone and Android

Toilet Time - Mini Games to Play on the Toilet for iPhone and Android

Zahrajete si vzrušující a náročné mini hry, za splnění mise dostanete speciální klíče, které můžete použít k odemykání položek ve světově proslulém Muzeu toalet. Čeká na vás například záchod se strojem času a další “libovky.”

A na jaké úkoly v podobě mini her se můžete těšit?

 • Zlatá rybka – postavte potrubí a dostaňte malé rybky na svobodu.
 • Čistění graffiti ze zdí toalety.
 • Záchrana nevěsty před veřejným zostuzením.
 • Zabijte šváby vylézající z odpadu.
 • Najděte volnou kabinku.
 • Nastavte správnou teplotu sprchy.
 • Zabraňte objektům, aby se dostaly do záchodu.
 • Vyhněte se smradlavé toaletě.
 • Rozviňte celou roli toaletního papíru.
 • Vyčistěte nečistoty z WC.
 • Pomozte mužům a ženám najít správnou místnost.
 • Kašlem zamaskujte podezřelé zvuky.
 • Vyčistěte ucpaný záchod.
 • Řádně si umyjte ruce.
 • Nastavte záchodové prkýnko pro muže a ženy.

Jistě uznáte, že tematičtější hru si asi na záchod vzít prostě nemůžete. Aplikace má na svém kontě přes deset milionů stažení a průměrnou známku 4,1.

Ke spokojeným hráčům patří třeba Anežka Kazdová, která napsala: “Nej hra na celém světě a nejlíp se hraje na záchodě to jo DOPORUČUJU!”

[appbox googleplay br.com.tapps.toilettime]


The Balloons

Balónky doporučuje KOKOS: “Myslím že toto je jedna z nejideálnějších věci na rychlé zapařeni. Hráč ovládá balónek, který se snaží doletět co nejvýše a při tom sbírá mince do výherního automatu, kde si může vytočit spoustu jiných balónků. ”

The Balloons – Trailer

The Balloons - Trailer

Balónek tedy letí, jak je u tohoto objektu obvyklé, směrem vzhůru, zatímco hráč ovládá jeho pohyb do stran. Cílem je vyhnout se překážkám, jako jsou hroty, šípy, nebo létající ninja hvězdice. V průběhu letu budete získávat skóre v podobě mincí. Balónky přitom nejsou fádní – mají podobu jednorožce, ducha, žáby a dokonce i mrtvého ptáka.

Sami autoři jako hlavní faktory jmenují:

 • Jednoduchá hratelnost.
 • Mnoho odemykatelných postav.
 • Skvělé tajné skiny.
 • Speciální bonusová kola.
 • Grafika ve stylu Pixel Art.
 • Původní hudba a zvuk FX.
 • Žebříčky pro srovnání s konkurenty.

32 MB velká hra zatím zaznamenala jen něco přes 50 tisíc instalací. Instalovat ji můžete zdarma na telefony a tablety s Androidem 4.0 a novějším.

[appbox googleplay com.noodlecake.balloons]


Bowling Online 3D

Bowling je sport, při kterém se fyzicky zdatnější zahřejí a hráči se slabší kondičkou dokonce i zapotí. Potřebujete k němu kuželky, koule a dráhu. A nebo také ne – můžete vystačit s mobilním telefonem a dokonce se ani nemusíte rozbíhat. Díky hře Bowling Online 3D si můžete zahrát třeba i na záchodě. Aplikaci doporučil Sevin: “Je možné vyzkoušet různé grify, jak poslat kouli. Můžu hrát sám nebo proti hráčům na síti vybranými náhodně nebo cíleně. Nenáročná apka fungující na všech verzích. Rychlá zábava.”

Bowling Online 3D Android Apps Review

Bowling Online 3D Android Apps Review

Příjemnou zprávou je, že nebudete hrát proti virtuální realitě, ale vašimi soupeři budou skuteční hráči z celého světa, se kterými budete měřit své síly online. Jediné, co budete muset, je povolit přihlášení k účtu Google.

Vlastnosti Bowling Online 3D:

 • Online hra se skutečnými hráči.
 • Realistická 3D fyzika s impozantní interakcí objektů.
 • Možnost hrát sám nebo s přáteli na stejném zařízení.
 • Krásná 3D grafika s efekty.
 • Různé motivy koulí, dráhy a kuželek.
 • Pěkná hudba a autentické zvuky.
 • Chat s protivníkem.

Aplikace se může pochlubit více než půl milionem stažení a známkou 4,0. Pouhých 4,9 MB velký balíček lze použít na zařízeních s Androidem 2.2 a novějším.

[appbox googleplay ru.igsoft.bowlingonline3d]


Flight Control

Chcete-li si při svých pobytech na záchodě užít i kapku stresu, měli byste si nainstalovat tuto hru, ve které bude vaším úkolem řídit přistávající letadla. Flight Control doporučuje věrný nominující Aleq: “Jednoduchý nápad, skvělá zábava, přitom jednotlivé hry relativně krátké (zejména ze začátku :-) ). Odkaz je na placenou verzi, ale mají i demoverzi zdarma. A od stejného autora je i předchůdce Air Control (Lite), těžko říct, které je lepší.”

https://youtu.be/48fl74ek0uA

Cílem hry je co nejdéle navádět letadla a vrtulníky na určené přistávací dráhy a heliporty, aniž by se srazily. Hra začíná zpravidla v poměrně volném tempu, postupně ale provoz roste a posouvá se na hranici zvladatelnosti. Pak stačí jedno přehlédnutí a neštěstí je na světě – hra končí. Ovládání je prosté: stačí označit letadlo a tahem prstu načrtnout jeho trasu na přistání. V případě potřeby ji později můžete změnit. Zní to jednoduše? Budete potřebovat inteligentní strategii a bystré oči, abyste udrželi chaos pod kontrolou. Ne náhodou je řízení letového provozu jedním z nejvíce stresujících zaměstnání.

Co vás v této hře čeká?

 • K dispozici je 5 unikátních letišť a 10 různých strojů, včetně letadel, vrtulníků a vojenských proudových letadel.
 • Na pobřeží budete přistávat s hydroplány.
 • Budete velení vojenským letounům a vrtulníkům, přistávajícím na letadlové lodi.
 • Podíváte se do australského vnitrozemí, kde se setkáte se záchranářským letadlem, jemuž nelze určovat trasu.
 • V zasněžené zimní říši zvířený sníh a poryvy větru mohou vyústit až v nutnost uzavřít dráhu.

Flight Control si stáhl více než milion uživatelů a jeho známka v Obchodě Play je 4,0. 40 MB velký soubor lze instalovat na telefony a tablety s Androidem 2.3.3 a vyšším.

[appbox googleplay com.namcowireless.flightcontrol.demo]

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)