Co večer ukáže Motorola? Sledujte online přenos!

mototola_ico

Jak jste se mohli dočíst včera, Motorola společně s operátorem Verizon chystá v Gotham Hall v New Yorku dnes večer tiskovou konferenci, na níž by měla představit první nové telefony od okamžiku, kdy byla koupena Googlem (viz zprávička Představí Motorola zítra telefon s displejem bez okrajů?).

Společnost se rozhodla podělit o novinky nejen s pozvanými novináři, ale též se zájemci z řad laické i odborné veřejnosti. Ti budou moci sledovat přímý přenos skrze stream na Youtube. Abyste to měli jednodušší, můžete ke sledování použít přímo tuto stránku – stačí se sem vrátit dnes v 11 hodin pacifického času, tj. ve 20:00 našeho času, kdy bude přenos zahájen.

Motorola. On Display.

Motorola. On Display.

Můžete tak být mezi prvními, kdo bude vědět, zda Motorola představí DROID M, DROID RAZR HD a/nebo telefon, jehož celá přední část bude sloužit jako obrazovka.

Další akci má Motorola naplánovanou na 18. září v Londýně, kdy společně s Intelem předvede první výsledek vzešlý z jejich partnerství. Předpokládá se, že půjde o zařízení založené na platformě Intel Medfield, nicméně není jisté, zda se bude jednat o telefon, tablet, či obojí. Pozvánka přitom láká sloganem: “Pojďme vás dostat na okraj”, což asociuje telefon bez rámečku kolem displeje. Bloomberg ale tvrdí, že k představení takového telefonu dojde dnes.

Co chystá Motorola s Intelem na 18. září?

Co chystá Motorola s Intelem na 18. září?

Co myslíte: bude nakonec některý z dnes představených telefonů vypadat tak, jako ten na následujícím obrázku?

Bude některý z dnes představených telefonů vypadat takto?

Bude některý z dnes představených telefonů vypadat takto?

Zdroj: Android Phone Fans.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

SONY DSC

Jak vybrat správný telefon pro české LTE?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (22)