Co ukáže Samsung na CESu? Prý “něco nového”!

samsung_ico

Consumer Electronics Show (CES) je jedním z největších veletrhů orientovaných spotřební na elektroniku, který bývá plný prezentací novinek pro následující rok. Nutno konstatovat, že z hlediska fandů mobilních telefonů s Androidem patřil uplynulý ročník k těm slabším, nicméně ten příští bude možná docela zajímavý.

CES 2013 proběhne od 8. do 11. ledna v americkém Las Vegas. Protože už zbývá jen necelý měsíc, začal Samsung žhavit své příznivce a zákazníky – v krátkém reklamním spotu slibuje, že se mohou těšit na “něco nového” a mají “být připraveni”. Neříká, ani nenaznačuje nic konkrétního. Ostatně podívejte se sami.

Get Ready (Teaser)

Get Ready (Teaser)

Samozřejmě je možné, že se bude jednat o produkty z řad televizorů, fotoaparátů a dalších segmentů, zatímco mobilní esa si jihokorejský výrobce nechá v rukávu až na Mobile World Congress (MWC), který se pořádá 25. až 28. února v Barceloně.

Co ukáže Samsung na CESu? Co ukáže Samsung na CESu?

Server Droid-Life chladí případné nadšené očekávání, že by snad na CESu mohl spatřit světlo světa Samsung Galaxy S IV – ten prý Samsung představí na vlastní velké tiskové konferenci. Tomu nahrává i skutečnost, že Galaxy S III byl uveden na trh teprve před sedmi měsíci a po tomto telefonu je stále velká poptávka. Je tedy nepravděpodobné, že by tak brzy přišel následovník.

Redaktoři serveru Android Guys sestavili seznam produktů, které by, dle jejich mínění, mohl Samsung prezentovat na letošním CESu:

  • 7palcový Galaxy Note
  • Galaxy Tab třetí generace
  • Galaxy S III s HD obrazovkou
  • Galaxy Note II bez S Penu

Zdroje: Droid-Life, Samsung Tomorrow, NeoWin, BGR, Android Guys a Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)