Cicret – bude takto vypadat budoucnost mobilních zařízení?

The-Cicret-Bracelet1

Vývoj mobilních technologií míří nezastavitelně kupředu a technologie, které využíváme dnes, jsme si ještě před pár lety nedokázali ani představit. Není tedy důvod si myslet, že něco podobného se nemůže stát i za pár let. Na internetu se objevil zajímavý koncept s názvem Cicret, který ukazuje chytrý náramek budoucnosti. Místo displeje je zde použit projektor, který přenáší obraz z mobilního zařízení přímo na kůži vaší ruky a snímá dokonce i vaše dotyky a pohyby. Díky tomu je zajištěno velmi pohodlné ovládání chytrého zařízení. Upozorňujeme, že video níže je o funkce náramku obohaceno úpravou na počítači a náramek Cicret tyto funkce (zatím) nemá.

The Cicret Bracelet (Concept video)

The Cicret Bracelet (Concept video)

Autoři videa sice na náramek vybírají finanční prostředky, ale my Cicret využijeme spíše jako ukázku, jak by mohla mobilní zařízení vypadat za pár let. Jsme přesvědčeni, že je jen otázkou několika let a první podobná zařízení by se objevit mohla.

Líbí se vám koncept Cicret?

cicret

zdroj: slashgear.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)