Xiaomi už má i chytrý odpadkový koš. Automaticky zabalí odpadky

xiaomi chytry odpadkovy kos

Xiaomi své chytré produkty posouvá na novou úroveň. Představili totiž chytrý odpadkový koš. Ten má několik užitečných funkcí. Pojďme si je představit.

Chytrý odpadkový koš od Xiaomi se sám otevírá a dokáže i zabalit odpadky

První věcí, kterou tento chytrý odpadkový koš má, jsou senzory, které rozpoznají když se k němu blíží člověk. A to na vzdálenost 35 centimetrů. Víko může být i ručně uzavřeno, aby do koše například nespadlo malé dítě. Nejzajímavější funkcí je ale automatické zabalení odpadků.

chytry odpadkovy kos xiaomi

Pytel s odpadky se sám zabalí, jakmile je dostatečně plný. Jakmile je proces dokončen, koš se otevře, čímž upozorní na to, že by se odpadky měly vynést. To zatím musíte udělat sami, s popelnicí si ještě tento koš neporadí. Každopádně to ještě nekončí, jakmile odpadky vynesete, tak se opět automaticky vloží nový odpadkový sáček.

odpadkovy kos xiaomi

Koš má v sobě baterii a na jedno nabití vydrží více než měsíc. Kapacita tohoto koše je 15,5 litru, což není mnoho. Může tak sloužit spíše jako sekundární koš do pokoje. V neposlední řadě má také tři informační diody. A kolik tento chytrý koš bude stát? Momentálně je nabízen v rámaci crowdfundingu za 199 juanů, v přepočtu s DPH tak cca 780 Kč. Jakmile se dostane do klasického prodeje, tak se cena mírně zvýší.

Jak se vám líbí tento chytrý odpadkový koš od Xiaomi? Koupili byste si ho?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)