Chytré hodinky Qualcomm Toq – známe cenu, překvapí každého z vás

qualcomm_toq_white_headset

V poslední době není pochybností o tom, že se chytré hodinky pomalu stávají nedílnou součástí našich životů. Svědčí o tom i fakt, že se o toto odvětví zajímá stále více výrobců, kteří si chtějí také vydobýt silné postavení na spotřebitelském trhu. Jedním z nich je společnost Qualcomm, která je výrobcem chytrých hodinek Toq.

qualcomm_toq_white_charger

Hodinky byly oficiálně oznámeny již dříve tento rok, co však doposud zůstávalo záhadou, je samotné datum uvedení na trh a prodejní cena. Qualcomm dnes konečně vydal oficiální prohlášení, které se týká právě dostupnosti a ceny.

Datum uvedení na trh bylo stanoveno na 2. prosince. Dostupnost je v počáteční fázi plánována skrze stránky Qualcommu – toq.qualcomm.com. Jestli bude obchod zasílat zboží i do Evropy prozatím není známo.

Druhou informací je cena, která byla stanovena na $349 (cca 7 000 Kč). Nutno podotknout, že se jedná o cenu, za kterou jde v USA sehnat i nejnovější model mobilního telefonu Nexus 5. V porovnání s konkurenčními Samsung Galaxy Gear jsou chytré hodinky od Qualcommu o celých $50 dražší.

qualcomm_toq_black_battery qualcomm_toq_white_headset

Pokud se hodinky někdy oficiálně dostanou na český trh a cena se bude odvíjet od chytrého telefonu Nexus 5, tak můžeme očekávat cenu převyšující 11 000 Kč.

Více informací o samotných hodinkách se dozvíte v našem článku o Qualcomm Toq.

Zaujaly vás chytré hodinky od společnosti Qualcomm? Co říkáte na cenu?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (52)