Chytré hodinky Meizu se zahnutým displejem [koncept]

Meizu Mwatch_cover

Společnost Meizu je jedním z čínských draků, od kterých můžeme v blízké budoucnosti čekat velké věci. V minulosti se snažili kopírovat výrobky společnosti Apple, nyní se Applem už jenom inspirují (hlavně v nadstavbě uživatelského prostředí) a přináší na trh velice zajímavá zařízení s operačním systémem Android, která za klony už rozhodně označovat nemůžeme. Ve svých výrobcích se snaží být hodně inovativní a vždy přinést nějaké “nej”. Aktuální vlajková loď Meizu MX3 má například 128GB interní paměť, příští špičkový telefon MX4G má zase disponovat displejem s rozlišením 2560 × 1536 pixelů.

Meizu Mwatch (3)

Letošní rok bude ale ve znamení nositelné elektronika, a tak nechce ani Meizu zůstat pozadu. Vypadá to totiž, že i od této firmy můžeme očekávat chytré hodinky, které jsou zatím pracovně označovány jako Mwatch. Podle renderů zveřejněných na čínské obdobě Twitteru, sociální síti Weibo, to vypadá, že se dočkáme hodinek se zakřiveným displejem o úhlopříčce 2,4 palce a rozlišení 640 × 480 obrazových bodů. Smartwatch by měli samozřejmě podporovat instalaci dalších aplikací (údajně až 5000). K dalším vlastnostem by měl patři 5Mpx fotoaparát, jedno hardwarové tlačítko a také bezdrátové technologie WiFi, Bluetooth nebo NFC.

Meizu Mwatch (1)

Meizu Mwatch (2)

Zatím se jedná pouze o koncept, ale je vidět, že chce Meizu držet krok s dobou, a za to tuto progresivní čínskou firmu jenom chválíme.

zdroj: AndroidCommunity

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)