Chytré hodinky Emporio Armani představeny: Wear OS, GPS, NFC i přijatelná cena

emporio-armani-connected-2018

Emporio Armani představuje nové chytré designové hodinky Connected 2018 s Wear OS, GPS, NFC, ale i přijatelnou cenou. Oproti předchozímu modelu můžeme vidět poměrně mnoho vylepšení.

Emporio Armani Connected 2018 přináší mnoho vylepšení

Emporio Armani konečně přináší chytré hodinky, které jsou konkurence schopné i po stránce funkcí a nejen designu. Nově mají GPS, senzor srdečního tepu, voděodolnost ATM 3 a také podporu NFC, tedy i možnosti placení pomocí Google Pay. Jelikož jde o Wear OS (Android Wear) hodinky, nechybí ani podpora pro Asistenta Google a možnost spárování se zařízeními, které mají alespoň Android 4.4 Kitkat nebo iOS 9.3.

Čipsetem je opět Snapdragon Wear 2100, bohužel Qualcomm ještě na trh nedostal novou verzi čipsetu a výrobci hodinek tak musí používat několik let starý čipset. Displej je AMOLED a má velikost 1,19 palce. Vyrobeny jsou hodinky z nerezové oceli, řemínek je buď kožený, nebo rovněž z kovu z tzv. tahů. Vyměnit však půjdou za libovolné 20mm pásky. Cena začíná na částce 295 dolarů, k dispozici bude i speciální edice za 395 dolarů. V přepočtu tak cena začíná na částce 7 900 Kč, což je zhruba stejně, jako stojí jiné TOP chytré hodinky.

Jak se vám líbí chytré hodinky Emporio Armani Connected 2018?

Zdroj: wareables.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)