BlackBerry ukázalo nové chytré brýle

Chytré brýle BlackBerry vybaví UEM softwarem

V současné době společnost BlackBerry ve spolupráci s firmou Vuzix připravuje svoji prvotinu z oblasti nositelné elektroniky. Že něco takového připravují, potvrdili už v roce 2014. Nyní víme, že se jedná o chytré brýle BlackBerry, kterým hardware dodá Vuzix.

Chytré brýle BlackBerry vybaví UEM softwarem

Rozšířená realita má jistě budoucnost, stejně tak chytré brýle, které rozhodně nebudou končit jen u Google Glass. Jen si představte, jaké možnosti nabízí. Budete například na něčem pracovat a všechny potřebné informace uvidíte přímo před sebou, aniž byste se museli stále dívat do dokumentů. Firma Vuzix má již na poli rozšířené reality vybudováno jisté jméno, a proto BlackBerry s touto firmou spojilo své síly.

Chytré brýle BlackBerry budou de facto vybaveny hardwarem, který poskytne Vuzix. BlackBerry jím dodá potřebný UEM software. Ten se postará o řízení uživatelského prostředí.

Smart Glasses Powered By BlackBerry UEM

Smart Glasses Powered By BlackBerry UEM

Firmy produkt prezentují zejména jako užitečnou pomůcku v nejrůznějším pracovním prostředí. Rozšířená realita funguje tak, že v brýlích například vidíte všechny informace, parametry o věci, na které zrovna pracujete. Výhoda spočívá především v tom, že nemusíte ke své práci využívat žádné další věci, jako například telefon nebo tablet. Všechny informace máte před sebou, čímž se zvýší i efektivita práce.

Přijdou vám chytré brýle využitelné pro práci?

Zdroj: wareable.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)