Chyba v aplikaci Samsung Zprávy odesílala náhodné fotografie z telefonu

chyba v aplikaci samsung zpravy

Nepříjemná chyba v aplikaci Samsung Zprávy se objevila po poslední aktualizaci. Způsobuje to, že některé Samsung zařízení odesílají fotografie, aniž by o tom majitel věděl. Uživatelé tvrdí, že se znovu odesílají fotografie, které poslali dříve, objevují se ale informace, kdy se pošlou celé galerie. Všichni poškození se shodují s tím, že se problém objevil po poslední aktualizaci aplikace Zprávy.

Odeslaly se vám fotografie, aniž byste o tom věděli? Pravděpodobně za to může chyba v aplikaci Samsung Zprávy

Problémy hlásí majitelé nových Galaxy S9 telefonů, ale i starších Galaxy Note 8. Průběh je vždy stejný, posílají se fotografie vašim kontaktům prostřednictvím SMS a co hůř, nezobrazují se na vaší straně. Pokud vás dotyčný neinformuje, tak ani nemusíte vědět, že jste mu nějaké fotografie poslali.

aplikace samsung zpravy Aplikace Samsung Zprávy

Vyloučeno už bylo to, že by to způsobovala chyba u operátora, protože problémy se objevují u zákazníků několika operátorů. Nejvíce hlásí problémy majitele Samsung Galaxy S9 a Galaxy Note 8. Je ale velmi pravděpodobně, že se jedná o problém, který ovlivňuje více telefonů Samsung.

Všechny případy spojuje aktualizace aplikace Samsung Zprávy, takže pokud jste si ji ještě nenainstalovali, bude možná lepší se ji vyhnout. Než Samsung tento problém opraví, existuje jednoduché řešení. V nastavení aplikace Samsung Zprávy zrušte povolení k přístupu do úložiště telefonu. Jakmile se tohle povolení deaktivuje, aplikace nebude moct přistoupit ke galerii a fotografie nepůjdou odeslat. Dalším řešením je pro SMS zprávy používat odlišnou aplikaci.

[aps_product_sz id=”448783″]

[aps_product_sz id=”485914″]

Setkali jste se s tímto problémem u Samsung Galaxy telefonů?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)