Konec Android tabletů? Acer ukázal první Chrome OS tablet

chrome os tablet

Android tablety již nějakou dobu stagnují, náhradu má Google v zařízeních s Chrome OS. Doposud ale vycházely notebooky s tímto operačním systémem. Nyní se ale na veletrhu Bett 2018 v Londýně objevil Chrome OS tablet od Aceru. Bohužel o něm mnoho informací nemáme, protože nešlo o oficiální oznámení.

Chrome OS tablet od Aceru se ukázal omylem

Společnost Acer na veletrhu Bett 2018 představila několik novinek, ale tablet s operačním systémem Chrome OS ne. Objevil se ale na stánku společnosti a návštěvník veletrhu Alister Payne ho měl v ruce a vyfotil tablet na sociální síť Twitter.

chrome os tablet acer

Po chvíli byl jeho tweet odstraněn, každopádně fotografie se stačila zachovat, takže máme představu o tom, jak má tablet vypadat. Podle serveru Chrome Unboxed, který se specializuje právě na Chrome OS zařízení, by se mohlo jednat o tablet s kódovým označením „Scarlet“, o kterém už se nějakou dobu spekuluje.

Podle fotografie to vypadá, že se jedná o 8 či 10 palců velký tablet. Tablet by měl být také vybaven stylusem. Je možné, že se představení dočkáme již za měsíc na veletrhu MWC.

Uvítali byste tablet s Chrome OS?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)