Chrochtátko (nejen) pro vaše děťátko

Chrochtátko

Jak naznačuje titulek článku, aplikaci Chrochtátko nejvíce ocení ti nejmenší, ale zaručeně pobaví i mnohé dospělé. Středobodem aplikace je roztomilé animované prasátko Pigy, které pochází ze stejnojmenného dětského internetového rádia Pigy.cz. Na prasátko je možné sahat nebo s ním třást spolu s celým telefonem, reakcí na tyto podněty jsou animace a různé vtipné hlášky a popěvky.

Chrochtátko - úvodní obrazovka

 

 

Prasátko také pečlivě poslouchá (přes mikrofon telefonu), a všechno co slyší, zopakuje svým pisklavým hláskem. Pokud jste se ještě nesetkali s tímto typem aplikací (např. u populární série Talking od Outfit7), věřte tomu, že vás tohle opakování změněným hlasem zaručeně pobaví, u dětí pak vyvolá salvy smíchu. Nejde přitom jenom o zábavu, poslechem vlastní řeči si mohou malé děti nenásilnou formou zlepšovat správnou výslovnost.

Prasátko reaguje na dotyky, zatřesení telefonu, opakuje vlastním hláskem všechno, co slyší

 

 

Aplikace je zdarma a pokud máte menší dítě, které občas necháváte hrát na svém telefonu nebo tabletu*, určitě Chrochtátko Pigy doinstalujte do základní výbavy. (*Aplikace zatím není podporovaná na poslední verzi Honeycombu 3.2)

Chrochtátko
Lagardere Active
Verze Liší se dle zařízení (6. 1. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení


Zdarma

Prasátko Pigy z Chrochtátka pochází z dětského internetového rádia Pigy.cz

Dětské internetové rádio Pigy.cz je možné naladit na webu www.pigy.cz nebo využít aplikaci pro Android s názvem Pigy.cz. Vybrat je možno ze 3 druhů vysílání: Pohádky, Pohádkové písničky a Disko Trysko.

Pigy.cz
Lagardere Active
Verze 2.0.0 (23. 11. 2011)
Velikost 1,4 MB
2.1+


Zdarma

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (5)