Chcete hrát hry jako na Shieldu? MOGA spustila předobjednávky dvou novinek!

MOGA Pro™ Power Controller – otevřený

V dubnu tohoto roku jsme Vám přinesli informace o novém projektu společnosti MOGA, který do jisté míry útočí na herní konzoly nVidia SHIELD. Jedná se o dva typy gamepadů, kde jeden je kompaktní za $29.99 a druhý plnohodnotný ve verzi PRO za $49.99. Oba disponují výsuvným držákem, do kterého lze vložit smartphone do šířky 82 mm, takže se do gamepadů vejde i jeden z největších smartphonů na českém trhu Samsung Galaxy Note II. Už na začátku léta na konferenci E3, ale MOGA představila inovovanou řadu obou gamepadů MOGA Power series, která přinesla velice žádané vylepšení. Onou novinkou je vestavěná dobíjecí baterie o kapacitě 1800 mAh u kompaktní varianty respektive 2200 mAh u varianty PRO, která umožní přes USB kabel dobíjet mobilní zařízení a výrazně tak prodloužit herní čas.

MOGA Pro™ Power Controller - otevřený MOGA Pro™ Power Controller - zavřený MOGA Pro™ Power Controller - stojánek na tablet

Všechny aktuálně prodávané gamepady podporují Android zařízení se systémem ve verzi 2.3 Gingerbread a vyšším a připojují se pře Bluetooth. Do budoucna bychom ale určitě uvítali možnost rychlého párování přes NFC. Nejvyšší model dokonce obsahuje v balení i stojánek pro tablet, takže se nemusíte při hraní omezovat pouze na Váš smartphone.

MOGA Hero™ Power Controller - otevřený.MOGA Hero™ Power Controller - zavřený

Co je ale dnešní novinkou, je možnost předobjednávky obou nových gamepadů řady Power series, na stránkách výrobce. Cena novinek je $59.99 za kompaktní MOGA Hero™ Power Controller a $79.99 za ultimátní MOGA Pro™ Power Controller. Na eshopu je možné objednat i obě starší varianty, které ovšem nenabízejí možnost dobíjení. Nejlepší zprávou ale je, že MOGA zasílá své produkty i do České republiky a poštovné je krásných nula dolarů. Dostupnost je nyní plánovaná na polovinu letošního října.

What is MOGA? Official In-Store Commercial – Full Length

What is MOGA? Official In-Store Commercial - Full Length

Objednáte si některý z gamepadů, nebo už nějaký podobný doma máte? Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti z hraní Android her s ovladačem v komentářích.

OPRAVA: Děkuji čtenáři Pix, který zkusil objednat ovladač MOGA Pro Controller, za informaci ohledně poštovného do ČR. Na eshopu výrobce se až do provedení platby zobrazuje poštovné nula dolarů. Zhruba den po zaplacení částky za gamepad ale přijde výzva ke schválení ceny poštovného, která je dle našeho čtenáře $88.60 za mezinárodní dopravu a manipulaci a $10.00  za zpracování mezinárodní objednávky.

zdroj: mogaanywhere.com

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Recenze Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (11)