Veletrh CES 2018 je za rohem: Google chystá překvapení

ces 2018

CES 2018, jeden z největších veletrhů startuje již za pár dní. Opět se dá očekávat, že mnoho společností ukáže zajímavé novinky. Oficiálně veletrh začíná příští týden 9. ledna a potrvá až do 12. ledna. Zajímavé produkty už ale můžeme vídat v těchto dnech, kdy firmy lákají na oficiální představení.

CES 2018 – Obsah článku

CES 2018 nabídne telefony, drony, IoT, vozidla i AR/VR produkty

V letošním ročníku veletrhu CES 2018 se opět dá očekávat, že uvidíme velké množství produktů napříč technologickým světem. Oproti jiným veletrhům jako je MWC nebo IFA, zde nevidíme tolik zásadních telefonů, každopádně to neznamená, že by byl veletrh CES méně zajímavý. O to více se zde objevují jiné produkty, které mají k Androidu blízko.

Chybět zde nebudou ani společnosti jako Samsung, LG, Asus, Sony, Huawei atd. Níže naleznete několik tipů na to, co by se mělo tento rok představit.

Telefony na CES 2018

Jak už jsme psali výše, tak telefonů na CES 2018 není mnoho. Očekává se, že Samsung přiveze nedávno představený model Galaxy A8, ukázat by se mohly i menší modely z této oblíbené řady. V posledních dnech se objevují informace a spekulace o telefonech Sony Xperia XA2 Ultra a Xperia L2. Právě tato dvojice by se mohla představit na CES 2018. U LG by se měly představit novinky z řady K, což je nižší řada telefonů. Oznámit by se také mohlo rozšíření mobilních plateb LG Pay.

samsung galaxy a8 (2018)

Huawei i Honor jsou na veletrhu také. Neočekává se, že bychom se dočkali představení zcela nového modelu. Místo toho se pravděpodobně představí západní verze jednoho z mnoha telefonů střední třídy, které tyto dvě sesterské společnosti představily v Asii na konci minulého roku.

ASUS v minulosti představil na veletrhu CES 2018 několik zajímavých modelů, jako třeba ZenFone AR. Dá se očekávat, že i pro tento rok si společnost přichystala nějakou mobilní novinku. Úplně stejně to je u společnosti HMD Global, zde bychom se mohli dočkat aktualizovaných verzí některých Nokia telefonů pro rok 2018.

Google chystá překvapení na veletrh CES 2018?

Google se poprvé chystá na tento veletrh. Rezervoval si poměrně velkou část výstaviště na to, aby ukazoval jen starší produkty z podzimu minulého roku. Díky tomu se spekuluje o tom, že se chystá představení nějaké hardwarové novinky.

Pixelbook

V zahraničí se mluví o tom, že by se mohlo jednat o levnější verzi Chromebooku, který se zařadí do řady Pixelbook. Je ale možné, že se dočkáme i jiného produktu.

Další zajímavé novinky, které se představí

A když už jsme u těch chromebooků, tak musíme zmínit i zařízení od jiných společností. Samsung připravuje aktualizovaný Chromebook Pro, který by měl konkurovat právě Pixelbooku. Stejně tak i ASUS by měl představit vylepšenou verzi svého Chromebooku.

lg thinkq ces 2018

LG kompletně představí novinky v řadě chytrých produktů ThinkQ, které fungují s Asistentem Google. Amazon se svou asistentkou Alexou nebude pozadu. I když se tato společnost veletrhu neúčastní, tak o ní i tak uslyšíme, a to právě díky různým chytrým produktům, které budou fungovat přes Alexu. Chytré hodinky byly na minulém veletrhu CES také hojně zastoupeny. Očekává se, že se ukážou novinky od společností Casio, Garmin nebo třeba Fossil.

[appbox googleplay com.cta.ces]

O kterém produktu si myslíte, že přitáhne největší pozornost?

Zdroje: androidauthority.com, pocket-lint.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

veletrh ces

Veletrh CES 2017: Co můžeme očekávat?

Články David Trlica David Trlica
3 min. uložit na později

Komentáře (1)