Černý pátek na Google Play: Nejlepší Android hry v akci za pár korun

cerny patek google play black friday 2017

Černý pátek, Black Friday, Cyber Monday atd. Tyto a další podobná slova můžete v posledních dnech vidět všude. Velké slevy se nevyhnuly ani Google Play, kde je ve speciální slevě připraveno hned 18 her. A to včetně těch, které vyhrávají ceny za nejlepší Android hry jako třeba Monument Valley nebo Mini Metro.

Černý pátek na Google Play nabízí 18 her ve slevě

Black Friday je v plném proudu. Akce a slevy se týkají i softwaru, pokud hledáte nějaké nové hry, tak si z dnešního seznamu určitě vyberete. Tentokrát v seznamu neuvádíme hry, které jsou zdarma, ale stále mají výraznou slevu. Nejdražší hra vyjde na 109 Kč, nicméně většina stojí pouhých několik desítek korun.

cerny patek google play 2017

Všech 18 her ve slevě můžete nalézt na speciální stránce v Google Play, všechny patří k tomu lepšímu, co se dá na Google Play nalézt. My zde uvedeme 3 hry, které by si podle nás měl každý alespoň vyzkoušet. Nezapomeňte se podívat na naši stránku Slevy na Aplikace, kde se pravidelně objevují všechny hry a aplikace, které jsou na Google Play ve slevě.

Monument Valley

Čím jiným začít než s Monument Valley. O této hře se už v posledních letech napsalo hodně. Nedávno vyšlo pokračování, takže je ideální čas hru vyzkoušet, pokud jste se k ní ještě nedostali. V Monument Valley budete s tichou princeznou procházet kouzelný svět plný optických klamů a neuvěřitelné architektury. S princeznou musíte vždy přijít na cestu, která vás dovede do cíle. Průměrné hodnocení je 4,7.

[appbox googleplay com.ustwo.monumentvalley]

Mini Metro

Jako druhou hru vybíráme Mini Metro, které se prezentuje velmi jednoduchou grafikou. Na první pohled nevypadá příliš zábavně, ale skutečnost je jiná. Hra Mini Metro je o vytváření sítě podzemní dráhy pro rostoucí město. Úkolem je kreslit trasy mezi stanicemi, provozovat na linkách vlaky a zapojovat do sítě nově otevřené stanice. Průměrné hodnocení je 4,8.

[appbox googleplay nz.co.codepoint.minimetro]

Chameleon Run

Jako třetí hru zde uvádíme Chameleon Run, což je Česká mobilní hra roku 2016. Mnohem většího úspěchu dosáhla hra na konferenci WWDC, kterou pořádá Apple. Umístila se v žebříčku Top 10 nejlepších designových aplikací a vývojáři si odnesli cenu Apple Design Awards. V této hře je úkolem běžet co nejrychleji a nejdál. Oproti hrám podobného druhu se Chameleon Run liší tím, že nabízí různé mechanismy, jako dvojitý skok nebo head jump. Průměrné hodnocení je 4,7.

[appbox googleplay com.noodlecake.chameleonrun]

Koupili jste si na Černý pátek nějakou Android hru?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (6)