Bude G2 pouze software update pro G1?

T-Mobile G1

Doufejme, že nebude. Dnes však vyšel na zahraničním webu Smarthouse.com článek, podle kterého by mohl být telefon G2 pouze updatem softwaru T-Mobile G1.

Celé prohlášení je spojené s představením T-Mobile G1 v Austrálii a na Novém Zélandě, které má proběhnout příští týden. Tamní operátor Optus telefon G1 do své nabídky zařadí 16. února, což je také datum začátku Mobile World Congressu v Barceloně, kde má být představen právě nástupce G2.

Podle článku se tak zákazníci operátora začali ozývat s tím, proč operátor uvádí model G1 tak pozdě, když za dveřmi již čeká novější nástupce. V odpovědi, které se jim dostalo, pak stojí, že G2 může být pouze softwarový update stávající verze, který si zákazníci budou moci stáhnout ze  stránek Googlu.

Questions as to why they were now launching a G1 model when a new G2 model is tipped to be launched at the GSMA Mobile World Congress in Barcelona later this month. It emerged that the answer may lie in the fact that G2 may possibly be a software upgrade that may be downloaded to the launched Google phone.

Toto odvážné tvrzení ale nemusí být pravda, respektive nic nenasvědčuje tomu, že by to pravda byla. Pravděpodobně tak jde o nepovedené vyjádření a tedy lidskou chybu nebo, což by nám přišlo reálnější, jde o úmyslný konkurenční boj. Operátor Optus totiž s výrobcem HTC nemá exkluzivní smlouvu a je možné, že nástupce G2 by mohl začít prodávat konkurenční operátor. V takovém případě by nešťastné vyjádření dávalo smysl.

Zdroj: www.smarthouse.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (0)