Brýle MAD Glass: Odnož Google Glass v kampani na Kickstarteru

photo-original

Chytré brýle již nějakou dobu nejsou žádnou novinkou. Největší pozornosti v tomto odvětví se dočkala společnost Google se svým projektem Google Glass. Ten byl záhy po představení následován konkurencí, do níž můžeme zařadit například brýle pocházející z dílen japonského giganta – Sony SmartEyeGlass. Nově se na tento trh rozhodla vstoupit společnost Dragon Creative, která zahájila crowdfundingovou kampaň na zařízení MAD Glass.

MAD Glass

Tyto brýle mají dle slov vývojářů nabídnout všechny funkce, které známe od výše zmíněné konkurence. Těšit se tak můžeme na plnohodnotný zážitek z rozšířené reality a zařízení se může velice snadno stát naším každodenním společníkem. S brýlemi MAD Glass tak budeme moci pohodlně využívat GPS navigaci, překládání v reálném čase nebo uskutečňovat hlasové hovory a odesílat SMS zprávy. Zapomenuto nebylo ani na náruživé hráče, a tak hraní titulů založených na rozšířené realitě nebude žádnou výjimkou.

Barevné varianty a parametry MAD Glass

693448a7ee69830c7f9a7aa00a988095_original

Pánové z Dragon Creative také předesílají, že lhostejné jim není ani zpracování a celkový design zařízení. To tak bude možné zakoupit hned v několika různých barevných variantách. Doporučená cena finálního produktu je prozatím stanovena na 679 amerických dolarů (tedy asi 16 811 Kč). Jestliže se o tento typ zařízení zajímáte a rádi byste ho vlastnili, neváhejte a podpořte jeho vývoj na serveru Kickstarter, čímž docílíte možnosti získání některého z bonusů.

Zdroj: Kickstarter.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)