Britský operátor Three: Update na verzi 2.1 pro HTC Hero už čeká na schválení Googlem

htc-logo-1

Produktový manažér britského operátora Three, Brendan Arndt, napsal na blogu tohoto operátora komentář, ve kterém se omlouvá za velmi dlouhé zdržení updatu, které bylo způsobené vydáním nových telefonů iPhone 4 a Samsung Galaxy S, jenž odsunuly přípravu aktualizace na druhou kolej. Avšak v komentáři také zmiňuje, že update už byl dokončen, otestován a odeslán Googlu ke schválení. Lze tedy očekávat, že Google v příštích několika týdnech update odklepne a ihned potom se můžou majitelé HTC Hero od britského Three těšit z updatu na Android Eclair (2.1).

Celý překlad komentáře Brendana Arndta:

Díky za vaší trpělivost ohledně updatu HTC Hero na verzi 2.1. Software jsme už otestovali a schválili a byl odeslán Googlu ke konečnému schválení. Doufáme, že to půjde tak rychle, jak jen to je možné, avšak o časových plánech zatím nic nevíme.

Opravdu se omlouváme za to zdržení. Měli jsme plné ruce práce se schvalováním a spouštěním prodeje hodně telefonů a aktualizací, mezi kterými je třeba iPhone 4 a Samsung Galaxy S a update pro HTC Hero byl zařazen až za tyto velké akce, obzvláště Galaxy S, pro který jsme museli udělat několik verzí softwaru, aby všechno sedělo. Jsme menší operátor než někteří naší konkurenti, i přestože to má svoje výhody, znamená to taky, že náš testovací tým nemá neomezené zdroje. Dělali jsme co jsme mohli, abychom dodrželi priority, ale 2.1 update pro Hero nešel testováním a schvalováním tak rychle a hladce, jak bychom chtěli – HTC nám muselo dodat několik verzí, než jsme byli spokojení. Vážně jsme vám chtěli ten update přinést koncem července, ale nestihli jsme to – omlouvám se, že vám nemůžu přinést lepší zprávy v páteční odpoledne, ale máte teď aspoň všechna fakta.

Hned jak se dovíme více z Googlu ohledně časového plánu, dáme vám vědět.

[Zdroj: Komentáře na blogu Three via EuroDroid]

Martin Klapetek
O Autorovi - Martin Klapetek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

htc-logo-1

Je HTC Desire (Bravo) upravený Nexus One?

Články Martin Prokop Martin Prokop
2 min. uložit na později
cyanogen_logo_hero

Vyšel CyanogenMod 6 final

Články Martin Martin "Case" Fiala
2 min. uložit na později

Komentáře (2)