Nová bezdrátová powerbanka NoCable má hned několik využití

nocable power banka bezdratova

Powerbanky se staly v posledních letech neocenitelným pomocníkem. Liší se většinou kapacitou a podporou rychlého nabíjení. Nová powerbanka NoCable přináší zajímavou funkci, a to možnost bezdrátového nabíjení.

Power banka NoCable se dá použít i jako klasická bezdrátová nabíječka

Nové Apple iPhone telefony podporují bezdrátové nabíjení. To mimo jiné znamená, že i na Androidu začneme vídat mnohem větší počet nabíječek a powerbank s bezdrátovým nabíjením Qi. Jedna z těch zajímavějších z poslední doby je NoCable, ke které momentálně probíhá kampaň na Indiegogo. Momentálně se dá koupit v akci za 34 dolarů, to je zhruba 750 Kč. Pokud půjde vše podle plánu, tak se první objednávky začnou odesílat v lednu příštího roku.

A co všechno za tuhle cenu získáte? Jednak powerbanku s kapacitou 8 000 mAh. Což oproti konkurenci není moc, nicméně ty nepodporují bezdrátové nabíjení. Pokud ale z nějakého důvodu je potřeba nabíjení přes kabel, tak taky není problém díky dvěma USB portům. Nabíjení přes kabel je navíc i rychlejší. Současně se tak dají nabíjet až tři zařízení. Zároveň slouží i jako taková klasická bezdrátová nabíječka s podporou USB. Stačí jen nechat zapojenou powerbanku v elektrické síti.

Máte telefon s podporou bezdrátového nabíjení? Hodila by se vám tato powerbanka?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)