Beta Androidu 6.0 pro Xperie Z3 (Compact) je venku. Má to háček

android-6-marshmallow – náhleďák

Společnost Sony se již začátkem tohoto měsíce nechala slyšet, že do světa vypustí beta verzi Androidu 6.0 Marshmallow pro Xperie Z3 a Z3 Compact. Program „Concept for Android“ počítá s desítkou tisíc možných zájemců, kteří beta verzi obdrží. No, a den vypuštění této první veřejné bety nastal právě toto úterý. Ti, kteří se do programu registrují, budou aktualizace dostávat postupně v následujících týdnech.

Sony otevírá beta verzi Androidu 6

Sony dává přednost těm zájemců, kteří projevili zájem o beta testování již dříve, například při testu nového prostředí. Tehdy bylo testování omezeno pouze na Švédsko. Omezení ale čekejte i tentokrát. Pro ty z vás, kteří mají o takové beta testování zájem, máme špatnou zprávu. Testovat se bude všude možně, jen ne u nás ani na Slovensku. Mezi vybrané země patří Švédsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Island, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Velká Británie, Irsko a Německo.

Malá možnost, jak se do programu zapojit, by zde ale byla. Stačilo by mít Sony Xperia Z3 nebo Z3 Compact zakoupený například v Německu. Pravděpodobnost, že by některý z českých zájemců měl některý z těchto smartphonů zakoupený v Německu, je ale poměrně nízká, neboť jsou na českém trhu v podstatě od samého začátku jejich uvedení. Pokud by se ale přece jen takový zájemce našel, musí se nejprve zaregistrovat v aplikaci Sony´s Concept for Android.

[appbox googleplay com.sonymobile.androidconcept.signup]

zdroj: GSMArena

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)