Benchmark test Honoru 10: Prvotřídní výkon, za který ušetříte

benchmark test honoru 10 vykon

Benchmark test Honoru 10 je další na řadě. Novinka od Honoru používá čipset Kirin 970, který už najdeme i u dalších Honor či Huawei telefonů. Do února 2018 se dokonce jednalo o čipset, který AnTuTu benchmark ovládl. Poté však přišly již novější čipsety pro vlajkové modely tohoto roku. I tak ale patří Kirin 970 k tomu nejlepšímu, co je k dispozici. Ukázal to i dnešní Honor 10 benchmark.

Výkon v Honoru 10 obstarává Kirin 970. Překvapení nečekejte

Chytré telefony Huawei a Honor se spoléhají na čipsety vlastní výroby. Oproti zbytku trhu mají vydávání nových verzí trochu posunuté. Většinou se čipsety představují na podzim, vyjdou v prosinci a následující rok jsou pak k dispozici pro Honor a Huawei telefony, případně i tablety. Žádné nové revize, které by například přidávaly více výkonu, se nedělají.

Honor 10 – Antutu benchmark

Honor 10 - Antutu benchmark

Díky tomu můžeme už s přehledem určit, kam zhruba se zařadí Honor 10, který byl dnes představen. Kirin 970 byl už použit například u telefonů Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20 Pro nebo Honor View 10. Vždy se výsledek v AnTuTu pohyboval kolem hodnoty 200 tisíc bodů. Stejně dopadl i benchmark test Honoru 10, který jsme dnes provedli. Přesně šlo o 204 196 bodů. Ve videu výše se můžete podívat, jak si mobil poradil například s náročnou 3D grafikou, nebo rychlým scrollováním dlouhým seznamem.

A i když v hrubém výkonu nestačí na konkurenční Snapdragon 845 nebo Exynos 9810, tak stále nabízí dostatek výkonu na veškeré činnosti, které máte v plánu dělat. Navíc cena Honoru 10 je oproti konkurenci hodně nízká, takže by se dalo říct, že s poměrem cena/výkon je na tom ještě lépe.

[aps_product_sz id=”490766″]

Co říkáte na benchmark test Honoru 10? Čekali jste více bodů?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)