Battlefield 3 běží na Tegra 5! Video v článku!

Battlefield-3-2131

To, že je nVidia jedním z hlavních tahounů grafického pokroku, to je bez debat. Široké spektrum notebookových a především desktopových grafických karet (v čele s brutálním Titanem) si našlo místo nejen v srdcích, ale i v počítačových skříních mnoha hráčů po celém světě.

A nVidia se neomezuje jen na sféru osobních počítačů, vždyť čipsety s názvem Tegra pohánějí nezanedbatelné množství přenosných zařízení. Se současným stavem ale evidentně není nVidia spokojena a tak tlačí na pilu, kde to jen jde. Jedním produktem je například přenosná androidí konzole Project Shield, ale ani ta by nemohla existovat, kdyby nebylo platformy Tegra. Zatímco dnešní uživatelé se mohou setkat s Tegrou 3, nVidia plánuje nejen čtvrtou verzi, ale dokonce i pátou. A právě na platformě Tegra 5 můžete vidět spuštěný FPS hit Battlefield 3 (zhruba od 55. vteřiny).

 

http://youtu.be/EBjYzhwPGOg

 

Hra, která nejen mně sebrala díky multiplayeru nemálo hodin života, sice evidentně neběží v takových detailech, jako původní PC verze, ale troufl bych si tvrdit, že vypadá minimálně stejně dobře, jako konzolová mutace z Xbox 360 a PS3 (tedy zatraceně dobře).

A to je vlastně vše. Docela by mě zajímalo, za jak dlouho tu bude nabušený herní PC, který bude sestávat jen z tabletu, klávesnice, myši a obrazovky připojené přes HDMI…

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)