Facebook bude hodně pestrý: Testují se barevné komentáře

barevne komentare facebook

Facebook už představil hodně novinek, na které značný počet lidí nadával, jako třeba oddělení Facebooku a Messengeru. Nyní se představila novinka, která by mohla mít podobný efekt, plánují se barevné komentáře.

Barevné komentáře promění Facebook v duhu

Tato nová funkce se na Facebooku momentálně testuje u vybraných uživatelů. Jeden z nich, Evert Groot se pochlubil snímky z této nové verze. No, můžete posoudit sami, jak tato novinka vypadá přímo na webu. Vybrat se bude dát z celkem sedmi barev, a to od oranžové, přes světle zelenou až po fialovou.

Prozatím to vypadá, že nové komentáře jsou dostupné pouze v mobilní aplikaci. V poslední době už jsme se dočkali také změny designu Facebooku, kdy se všechno snaží více zakulacovat. Server The Next Web upozornil, že zapomenutá sociální síť MySpace přinesla komentáře s barevným pozadím již před téměř patnácti lety, teď se podle všeho objeví i na Facebooku.

[appbox googleplay com.facebook.katana]

Líbí se vám tyto nové barevné komentáře?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (9)