Aplikace BarBox: Starý dobrý Jukebox s novými a moderními možnostmi

BarBox – náhleďák

Pokud přijdete do baru, ve kterém nehraje žádná hudba, většinou tam příliš dlouho nevydržíte. Hudba do baru prostě patří. Jenže co udělat, když je v baru ticho? No přece vytáhnout smartphone a hudbu si pustit. Že ne? No jistě, nemyslíme pustit si hudbu přímo na telefonu. Myslíme pustit hudbu přímo v baru, pomocí aplikace BarBox.

Jukebox? Raději BarBox

BarBox je služba, která elegantním způsobem nahrazuje staré dobré jukeboxy. Jakýkoli podnik se může na adrese barboxapp.com zaregistrovat, a pak už jen pustí hudbu do svých reproduktorů. Veškeré skladby mají normalizovanou hlasitost a navzájem se prolínají, takže mezi nimi nevzniká hluché místo.

Výběr hudby, nebo její pořadí pak může ovlivňovat buď sám provozovatel, barman nebo samotný návštěvník baru. Stačí, aby si stáhl aplikaci BarBox z Google Play a připojil se na podnikovou Wi-Fi. Pokud by měl problém s heslem tamní Wi-Fi sítě, dobře poslouží aplikace WiFič, která si ale nejprve musí stáhnout databázi. Po připojení si zákazník na mapě najde svůj bar a pustí hudbu, kterou právě chce.

[appbox googleplay dk54.barbox]

[appbox googleplay com.epicqueststudios.wific]

Databáze této služby je obrovská, ale není nekonečná. Pokud by se tedy nějakému uživateli stalo, že nějakou píseň nenašel, může jednoduše skrze aplikaci požádat o její přidání. Lidé, kteří za službou stojí, požadavku vyhoví nejdéle do dalšího dne. A ani uživatelé chytrých hodinek s Android Wear nepřijdou zkrátka. Aplikace umí na hodinkách zobrazit, jaká skladba právě hraje nebo za jak dlouho bude hrát skladba, kterou si zvolili.

Výhodou pro hudebně zaměřené bary je, že si mohou vymezit přehrávané žánry. Žádný hudební záškodník tak například v metalovém baru nepustí dechovku či gospel. Další velkou výhodou pak je, že BarBox za jednotlivé bary řeší i instituce jako OSA a Intergram. Funkce s názvem „OSA+intergram kalkulačka“ spočítá pro podniky veškeré poplatky a uplatní všechny možné slevy.

BarBox Music Service

BarBox Music Service

V současnosti funguje služba v Čechách a na Slovenskou celkem v 71 podnicích a neustále roste. Pokud je tedy stále ticho i ve vašem jinak oblíbeném baru, zajděte za provozovatelem a s klidem mu službu doporučte. Ve finále ještě může ušetřit.

zdroj: BarBox

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)