Avengers edice OnePlus 6 oficiálně: Speciální design a bonusy v krabičce

avengers edice oneplus 6 marvel

O speciální limitované verzi OnePlus 6, která bude vycházet z posledního hitu Marvelu, se spekulovalo dlouho. Po představení jsme se dočkali už i prvních fotek, které však nebyly v moc dobré kvalitě. Nyní už jsou přímo na webu dostupné fotografie a rendery v plné kvalitě, takže se můžeme podívat, jak Avengers edice OnePlus 6 vlastně vypadá a co je na ni speciálního.

Avengers edice OnePlus 6 nabídne decentní designové změny

V minulosti jsme mohli vidět už několik telefonů, které měly speciální verzi určenou k vydání nějakého filmu. Většinou šlo o hodně extravagantní kousky. To nicméně u Avengers Edice OnePlus 6 neplatí. Telefon vypadá poměrně nenápadně a na první pohled nejde vidět že jde o “filmovou (komiksovou) edici. Jediné logo Avengers najdeme na zádech telefonu, kde je vyvedeno zlatou barvou, podobně jako OnePlus logo. Zadní strana pak imituje karbon.

oneplus 6 avengers edice obsah baleni

V samotném balení se pak ještě nachází speciální Iron Man pouzdro, které už tak nenápadné není. Dále se v balení bude nacházet pozlacená Avengers medaile. Budou vybírány náhodně od Iron Mana, Kapitána Ameriku, přes Hulka, až po Black Widow či Black Panthera. Black Panther je však hodně vzácný, bude se nacházet pouze v šesti baleních.

avengers edice oneplus 6 design

Další věci v krabičce už se neliší od klasické verze. Avengers edice se bude prodávat pouze ve verzi s 8GB RAM a 256GB pamětí. V našem článku si můžete přečíst o všem, co nový OnePlus 6 přináší. Cena této speciální edice se nebude lišit od klasické verze s 8GB RAM a 256GB úložištěm, v přepočtu tak cca 15 800 Kč. Dostupnost v Evropě je však v tuto chvíli neznámá.

[aps_product_sz id=”492414″]

Jak se vám líbí design Avengers Edice OnePlus 6?

Zdroj: androidandme.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)