Avast posiluje ve vývoji aplikací, koupil společnost Inmite

AMS2-sm-Android

Společnost Avast je velmi známa hlavně díky antivirovému řešení pro osobní počítače, ale svou cestu si už našla i do mobilních telefonů se systémem Android. Aplikace avast! Free Mobile Security na ochranu před škodlivými programy a zabezpečení proti krádeži se stala velmi populární a zaznamenala velké množství stažení. Avast chce ovšem i nadále své mobilní aplikace vylepšovat, k čemuž mu dopomůže i akvizice české společnosti Inmite, která představuje českou jedničku ve vývoji mobilních aplikací. Akvizicí získá Avast 40 specialistů na vývoj mobilních aplikací, kteří se stanou součástí mobilní divize Avastu.

S Inmitem získáváme skvěle sehraný tým výborných mobilních vývojářů. Tato akvizice nám pomůže s urychlením růstu v mobilní oblasti a rozšířením kapacit napříč mobilními platformami,“ řekl Vincent Steckler, generální ředitel společnosti AVAST Software.

Avast inmite Kancelář společnosti Inmite vypadá skoro jako pracoviště Googlu

Společnost Inmite je držitelem prestižního ocenění Top Developer v rámci Google Play Store, navíc získala již čtyřikrát za sebou ocenění Mobilní aplikace roku a v roce 2014 byla společností Deloitte zařazena mezi 50 nejrychleji rostoucích mladých technologických firem v regionu Střední Evropy.

Jsme sami moc zvědaví, jak se tato spolupráce podepíše na produktech společnosti Avast pro mobilní telefony.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)