Asus ZenFone 2 byl představen na evropském trhu

asus_zenfone_2

O velmi zajímavém telefonu Asus ZenFone 2 jsme vás již informovali na úplném začátku letošního roku, kdy byl poprvé představen světu. Ani do dnešní chvíle jsme se tohoto smartphonu nedočkali na našem trhu, teprve včera byl totiž oficiálně v Paříži představen na evropském trhu. Uvedena byla trojice modelů, která se liší svou konfigurací a cenou.

Varianty Asus ZenFone 2

  • ZE551ML – procesor Intel Atom Z3580, 2,3 GHz, displej 5,5“ Full HD, 4 GB RAM, 32 GB úložiště
  • ZE550ML – procesor Intel Atom Z3560, 1,8 GHz, displej 5,5“ HD, 2 GB RAM, 16 GB úložiště
  • ZE500CL – procesor Intel Atom Z2560, 1,6 GHz, displej 5“ HD, 2 GB RAM, 8 GB úložiště

asus zenfone 2

Kromě již zmíněných hardwarových specifikací nabídne Asus ZenFone 2 také kvalitní 13MPx fotoaparát, podporu LTE-A a baterii s kapacitou 3000 mAh. Nové rozhraní Asus ZenFone UI staví na Androidu 5.0, což je určitě dobrá zpráva. Tou horší už je fakt, že ceny pro český trh a konkrétní konfigurace budou oznámeny až v průběhu druhého čtvrtletí letošního roku. Menší nápovědou ale mohou být informace o cenách na domácím trhu. Asus ZenFone 2 se nám velmi líbí a jsme moc zvědaví, jak obstojí v naší detailní recenzi, kterou pro vás připravíme co nejdříve.

Povedeným modelem je předchůdce v podobě telefonu Asus ZenFone 5, který jsme pro vás recenzovali zde. Podaří se novince překonat svého předchůdce? Doufáme, že ano.

Graf ceny produktu Asus ZenFone 5 16GB poskytuje server Heureka.cz

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)