Asus Transformer TF101 dostane Jelly Bean [neoficiální informace]

asus-logo

Společnost Asus je na androidí scéně známa především tablety ze série Transformerů. Jako první spatřil světlo světa tablet Transformer Pad TF101, který na trh představil novinku – díky dokovací klávesnici se z tabletu stal přístroj, který vydrží velice dlouho na jedno nabití a dá se na něm skvěle psát. Další modely přibývaly a téměř všechny se už dočkaly (nebo brzy dočkají) nejnovější verze systému Android s kódovým označením Jelly Bean. Podle neoficiálních zpráv to vypadá, že se nakonec dočkají i majitelé prvních Transformerů. Jelikož již nyní běží na TF101 oficiální verze systému Ice Cream Sandwich, je jasné, že hardwarové nároky by přístroj splňoval a bude záležet pouze na společnosti Asus, zda oficiální aktualizaci skutečně uvolní.

Zní to skvěle, že? A teď ta horší část novinky. Zdroj uvádí, že tuto zprávu získal čtenář serveru Mobilesyrup. Ten údajně mluvil s pracovníkem Asusu, který mu skutečně potvrdil, že se OTA aktualizace pro TF101 blíží. Žádné oficiální vyjádření od společnosti Asus však zatím nepadlo, a tak je zatím předčasné jásat.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (1)