Asus představil vylepšený přístroj PadFone Infinity – Snapdragon 800 a MicroSD navnadil

ASUS-The-new-PadFone-Infinity-2-665×415

Logo Asus jsme se naučili vídat hlavně na konstrukcích tabletů s Androidem, ale stejná společnost stojí také za jedinečným konceptem s názvem PadFone. Pod tímto označením se skrývá spojení mobilního telefonu a tabletu. Srdcem zařízení je velmi výkonný telefon, ke kterému patří dokovací stanice v podobě tabletu. Jedním zásunem tak přeměníte telefon v tablet, navíc vám zůstanou veškerá data i běžící aplikace. Nejnovější PadFone Infinity se dočkal vylepšeného modelu. Ten dostal především hardwarová vylepšení – oproti staršímu bratříčkovi nabídne výkonnější procesor v podobě Snapdragonu 800, lepší fotoaparát a slot pro paměťovou kartu. Software si rovněž polepšil – na scénu přichází Android 4.2. Majitelé staršího přístroje však nemusí zoufat – aktualizace se dočkají též.

yS2RvTTPQMocG6xx_1000

Snapdragon 800 představuje v současné době to nejlepší, co mobilní trh nabízí, takže výkonu tak bude skutečně dostatek. 13MPx fotoaparát se dočkal nové funkce PixelMaster, kterou lze přirovnat k PureView od Nokie. I když se snímač pyšní rozlišením 13 MPx, přístrojem lze pořídit “pouze” 3MPx fotografie, které ale budou díky této funkci ostřejší a kvalitnější. Vnitřní paměť zařízení sice klesla z 64/32 GB na 32/16 GB, zato přibyl slot pro paměťovou kartu, a tak lze úložný prostor snadno navýšit. Zlepšení se dočkaly také paměťové moduly (DDR2 vs. DDR3). Tento tablet se díky hardwaru řadí k nejvýkonnějším přístrojům na trhu. Konkurovat mu může například nedávno představený Galaxy Note 10.1.

zdroj: engadget.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

android_lost_ikona

Android Lost: Když ztratíte telefon

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
8 min. uložit na později

Komentáře (8)