Asistent Google Now již brzy dorazí do desktopové verze prohlížeče Chrome

Google-Now

Oblíbený asistent Google Now, který se nám každý den snaží přinášet správné informace ve správný čas, dorazí i do desktopové verze prohlížeče Chrome. Stopy Google Now se již nějakou dobu ve zmíněném internetovém prohlížeči objevovaly, ale prozatím je chytrý asistent dostupný pouze v beta verzi Chromu a v angličtině. Již brzy se však dočkáme finální verze a Google slibuje, že přidá i ostatní jazyky.

google now

A na co se s Google Now můžeme těšit? Již dnes nám nabízí informace o počasí, dopravní situaci na trase do práce nebo sportovní výsledky. Důležité však je, že služba se neustále vyvíjí a tak nám v budoucnu pravděpodobně přinese mnohem více údajů. Verze pro Chrome bude prý po většinou zobrazovat podobný obsah jako její mobilní kolegyně. Desktopová varianta bude pro zvýšení relevance výsledků používat polohu vašeho mobilního zařízení.

Těšíte se na desktopovou verzi Google Now?

Zdroj: TechCrunch

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (12)