Arrow Launcher od Microsoftu dostává velkou aktualizaci

arrow launcher

Arrow Launcher je velmi kvalitní launcher, který mnoho lidí obchází z toho důvodu, že jej tvoří Microsoft. Což je rozhodně škoda, protože vývojáři jej pravidelné aktualizují a přidávají nové funkce. Nyní se na Google Play objevila velká aktualizace, která přináší řadu vylepšení. Pojďme se na ně podívat blíže.

Arrow Launcher se postupně vylepšuje

Jedna z nejužitečnějších nových funkcí je možnost automaticky sloučit nebo odstranit duplicitní kontakty v adresáři. Nyní můžete nechat Arrow Launcher, aby sám spravoval seznam kontaktů. Druhá novinka potěší ty, kteří mají Microsoft účet, hned v úvodním nastavení půjde propojit účet s launcherem, což umožní například jednoduché posílání souborů na cloud.

Největší vizuální změna pak proběhla v nastavení. Celé menu nastavení je totiž předělané, je mnohem více přehlednější a čistější. Obsahuje také kategorie, takže navigace v nastavení je jednodušší. Dále se předělaly “People Cards”, které nyní obsahují více akcí pro kontakty. V nastavení vyhledávání se dá nově nastavit region, ve kterém se má vyhledávat. Samozřejmě se také dostalo na opravy bugů.

Verzi 3.7 již můžete stahovat z Google Play. Pokud by se vám náhodou ještě instalovala starší verze 3.6, tak můžete proces aktualizace urychlit manuální instalací přes APKMirror.

[appbox googleplay com.microsoft.launcher]

Používáte Arrow Launcher? Co se vám na něm nejvíce líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (6)