Apple Music pro Android má nové funkce, uživatelé iOS na ně mohou zapomenout

apple-music

Apple do aplikací pro platformu Android investuje mnoho času. Dalo by se předpokládat, že na iOS se streamovací hudební aplikace Apple Music dočká všech funkcí jako první a bude výrazně více opečovávána. Apple však věnuje stejnému softwaru na operačním systému Android mnohem více péče – jeho uživatelé si nově mohou připnout na obrazovku interaktivní widget.

Apple se své aplikaci na Androidu věnuje

Aplikace s hodnocením tři hvězdičky si užila své entrée s malým zpožděním – plně rozběhnuté služby v podobě Spotify, Google Music nebo Deezeru dohání na Androidu jen těžko. To však neznamená, že by vývojáři aplikací v Applu stagnovali, právě naopak. Ačkoli platforma iOS doposud nepodporuje Androidu vlastní přidávání widgetů na domácí obrazovku, v Apple Music interaktivní widget nalezneme. Nikoli však na iOS – funkce je dostupná pouze uživatelům Androidu.

[appbox googleplay com.apple.android.music]

Kritika? Kdepak, přístupu si ceníme

Apple Music nemusí být na Androidu tou nejoblíbenější hudební streamovací aplikací a Apple by tak mohl na konkurenčním operačním systému vynakládat podstatně méně úsilí. Základně fanoušků této aplikace však nabízí to, co je každému Androiďákovi vlastní – widgety. A to se cení!

unsubscribe_apple_music_00

Zdroj: Ubergizmo.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)