Tyto placené hry a aplikace se dají po krátkou dobu stahovat zdarma

aplikace z google play sleva

Tyto hry a aplikace z Google Play byste rozhodně neměli minout. A to i třeba kvůli tomu, že jsou momentálně zadarmo a nemusí se za ně platit. Pojďme si je blíže představit.

Tyto hry a aplikace z Google Play můžete stahovat zdarma

Na akce pro hry a aplikace na Google Play máme speciální stránku “Slevy na Aplikace“. V ní najdete všechny hry a aplikace, které jsou v našem regionu ve slevě.  Níže najdete výběr těch nejzajímavějších, a to i s krátkým popiskem.

slevy Google Play

Zajímavé hry zdarma

Jako první zde máme hru Dragon Slayer, která nabízí zajímavou kreslenou grafiku. V ní si tvoříte tým bojovníků, se kterým se následně vydáváte na boj s různými nepřáteli. Hra obsahuje také poměrně bohaté RPG prvky. Asterminer je pro změnu spíše oddechová hra, ve které je úkolem těžit krystaly. Momentálně je k dispozici pouhých 20 úrovní, ale vývojáři slibují, že budou přidávat nové. Nejedná se o žádnou hru, kterou budete hrát dlouho, ale na zabavení se například v metru, se může jednat o zajímavou oddechovku.

[appbox googleplay com.entropy.dragonslayer_new_paid]

[appbox googleplay com.benerot.AsterMiner]

Aplikace zdarma

Jako první zde máme aplikaci Cambi Photo Camera. Už podle názvu jde poznat, že se jedná o aplikaci pro fotografování. Nabízí velkou řadu filtrů a efektů. Celkově jich je více než 130. Dále zde máme aplikaci Lensinator, která v základu umí rozeznat čárové a QR kódy. Zajímavé je ale to, že dokáže rozpoznávat i objekty a třeba následně si nechat z internetu načíst popis objektu, na který míříte.

[appbox googleplay crocus.apps.cambi.pro]

[appbox googleplay com.gridentertainment.detectit]

Předposlední aplikace se nazývá Newtification News, což je v podstatě RSS čtečka pro více než 40 tisíc online zpravodajských serverů. Mezi nimi nechybí ani ty z České republiky. A jako poslední aplikaci zde máme Scary Hallowen, což je živá tapeta pro tablety i telefony. Díky tomu, že se blíží Halloween, můžete si změnit domovskou obrazovku do více tematického kabátu.

[appbox googleplay com.tiwaremobile.newtificationspro]

[appbox googleplay com.agcdevelopment.scaryhalloween]

Nainstalovali jste si nějakou aplikaci nebo hru z tohoto seznamu?

Zdroj: play.google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (5)