Oficiální aplikace TWRP je nyní dostupná v Obchodě Play

aplikace twrp

Skupinka vývojářů, stojící za nástrojem pro obnovu TWRP (TeamWin Recovery Project), provedla něco, na co mnozí uživatelé čekali již velmi dlouho dobu. Nově je totiž aplikace TWRP dostupná v Obchodě Play.

Když máte root, je aplikace TWRP mocný nástroj

Těm z vás, kteří neví k čemu tento nástroj slouží asi příliš mnoho užitku nepřinese. Hardcore uživatelům ale aplikace TWRP dává spoustu možností, jako třeba instalovat vlastní firmware, flashovat *.ZIP, vytvářet a obnovovat zálohy firmwaru a mnoho dalšího.

Aplikace v Obchodě Play zajišťuje uživateli informovanost o dostupnosti aktualizací. Pokud bude k dispozici nová verze, umožní ji hned uživateli její stažení. Verze pro různé modely smartphonů se ale často liší v jádru aplikace a proto samotné stažení aktualizací obstarávají stránky TWRP.

[appbox googleplay me.twrp.twrpapp]

Aplikace je v Obchodě Play označena jako „open beta“, takže může obsahovat pár chybiček, které budou v následujících verzích opraveny. Nicméně je určitě skvělé, že právě k TWRP lze přistupovat skrze Obchod Play a myslíme si, že to ocení nejeden fanda neoriginálních firmwarů (custom ROM).

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)