Aplikace Tapito se bude předinstalovávat v telefonech od O2

Tapito

Tapito je mobilní zpravodajská aplikace, ve které můžete číst zprávy z celého českého internetu. Aplikace bude od listopadu 2016 předinstalována v některých Android telefonech od O2.

Tapito: Zprávy na zamykací obrazovce

Má také jednu zajímavou funkci, umožňuje číst články i s fotkami přímo na zamykací obrazovce. Po roce fungování má aplikace přes 10 tisíc aktivních uživatelů, kteří v  ní denně stráví v průměru 13 minut a přečtou dohromady přes 5000 článků. Díky spolupráci s O2 ale očekávají, že se do konce roku čísla zvětší třikrát.

“Od listopadu bude O2 instalovat Tapito do některých prodávaných telefonů implicitně, díky tomu můžeme počítat s poměrně přesným nárůstem uživatelů,” řekl Tomáš Malíř, jednatel firmy TapMedia, která za aplikací stojí.

Samotná aplikace se po roce existence postupně přesunula z modelu, kdy články vybírali redaktoři, do plné automatizace. Celkově systém prochází 1100 online zdrojů, jako jsou zpravodajské portály, magazíny, blogy, ale i třeba kanály na YouTube. V nové verzi umí aplikace vyhodnocovat priority uživatelů a články zobrazovat na základě skutečného zájmu uživatelů podle jejich preferencí, čtenosti, sdílení apod.

[appbox googleplay com.tapmedia.tapito]

Co používáte ke čtení zpráv a novinek vy?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)