Google vydal dvě nové aplikace pro fotoaparáty. Vytváří zajímavé efekty

aplikace pro fotoaparaty google

Fotoaparáty v mobilním telefonu se neustále zlepšují, a to i z pohledu softwaru. Obzvlášť Google dokáže softwarově kouzlit, ne vždy ale jejich kódy slouží k vylepšení kvality snímků. Nyní se představili tři experimentální aplikace pro fotoaparáty, z toho dvě na Android, které přidávají telefonům zajímavé efekty.

Nové Google aplikace pro fotoaparáty přináší zajímavé prvky

Jako první je zde aplikace Storyboard, do které si nahrajete video, které má několik vteřin. Aplikace pak automaticky vybere šest okamžiků z videa a předělá je do stylu komiksu. Následně použije jeden z několika efektů rámečku. Jakmile se vám výsledek bude líbit, můžete jej uložit, anebo si nechat vygenerovat novou stránku komiksu. Podle Googlu existuje 1,6 bilionů různých možností, jak půjde váš komiks seskládat, takže by si měl každý vybrat.

Google-Storyboard

Aplikace pro použití potřebuje alespoň Android 5.0 Lollipop. Stahovat ji můžete zdarma z Google Play. V době psaní článku si ji stáhlo stáhlo zhruba 5 tisíc lidí, průměrné hodnocení je 4,7.

[appbox googleplay com.google.android.apps.photolab.storyboard]

Google Selfissimo!

Druhá aplikace, která je dostupná na Google Play, se nazývá Selfissimo! Už z názvu vám bude určitě jasné, o co se jedná. V hlavní roli jsou selfie fotky. Ve zkratce se jedná o takovou imitaci fotobudky ve vašem telefonu. Pokud je aktivovaná, tak automaticky snímá černobílé selfie fotky, pokaždé když se nehýbete. Aktivuje se jednoduchým klepnutím, stejně se pak i vypne. Po dokončení snímání si můžete selfie fotky spojit, odstranit, případně uložit.

Google-selfissimo

I tato aplikace pro použití potřebuje alespoň Android 5.0 Lollipop. Stahovat ji můžete zdarma z Google Play. V době psaní článku si ji stáhlo stáhlo zhruba 5 tisíc lidí, průměrné hodnocení je 4,4.

[appbox googleplay com.google.android.apps.photolab.selfissimo]

Vyzkoušeli jste tyto dvě nové aplikace pro fotoaparáty od Googlu? Co na ně říkáte?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)